У даній статті наведені основні правила вибору місця для корпоративного заходу, оскільки місце - це половина успіху. Продумайте уважно всі вимоги до приміщення, оскільки залежно від ідеї і тематичного оформлення корпоративного свята Вам може знадобитися, наприклад, спеціальне обладнання. Якщо запланована установка декорацій або святкове оформлення залу, переконайтеся, що підбирається приміщення не має ніяких обмежень для прикраси стель і стін. Загалом, як слід розробіть і запишіть ті вимоги до приміщення, які відповідають Вашому святу.

Після того, як Ви сформулювали, що Вам потрібно, необхідно з'ясувати, а які ж пропозиції в місті є. Насправді, в Москві досить багато майданчиків, які орієнтовані на проведення корпоративних вечірок і заходів. І звузити вибір буває нерідко досить складно.

Перше, що треба з'ясувати про приміщення, - це розміри. Чи достатнім потенціалом володіє пропоноване місце, щоб вмістити всіх Ваших гостей?

Другий важливий пункт - це доступність приміщення в запланований на Ваше корпоративний захід час. Має сенс запитати менеджера, які інші події відбуватимуться в обраному Вами центрі чи ресторані в цей день і оцінити, чи не перешкодять вони успішному проведенню саме Вашої вечірки.

Третє питання - це питання умеблювання приміщення.


Чи потрібна Вам додаткова меблі або, можливо, наявна в приміщенні меблі буде Вам заважати? Повинні Ви оплачувати перестановку меблів додатково? Задайте ці питання відповідальному менеджеру.

Четверте питання при виборі приміщення - рівень шуму, який Ваша команда буде виробляти під час корпоративного свята. Чи є якісь обмеження шуму чи Ви зможете веселитися на повну, не замислюючись про оточуючих.

П'яте питання, на який слід звернути увагу, це наявність додаткового обладнання для заходу (проектори, екран) та освітлення приміщення.

Окрему увагу приділіть Умивальні і туалетним кімнатам. Чи достатньо в обраному місці туалетних кімнат, або Ваші гості будуть стояти в довгій черзі в туалет?

Нарешті, такий важливий момент, як автостоянка. Про неї не слід забувати. Переконайтеся, що в об'єкта найму є необхідні паркувальні місця.