Мало що може трапитися з правами? Тепер це вже не важливо. Тепер основне завдання - права воостановіть. Тому, що водій без прав, а з одними тільки обов'язками далеко не заїде. Це ви знаєте самі, а ось те, як швидко і без зайвої суєти цей папірець відновити - читайте тут.

ВИТРАТИ: 610 рублів, 2:00 особистого часу, 1 місяць очікування, ще 2 години часу.
НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ: паспорт кольорове фото 3 на 4.

КРОК ПЕРШИЙ: Для початку вам необхідно отримати тимчасові права, так як постійні видають тільки через місяць після втрати. Пишіть заяву в ГИБДД, де розповідаєте, що хотіли б отримати тимчасові права.

КРОК ДРУГИЙ: Отриману в ГИБДД квитанцію оплачуєте в Ощадбанку (60 рублів), потім здаєте її назад в міліцію, зберігши у себе чек про оплату .

КРОК ТРЕТІЙ: Чекаєте місяць.

КРОК ЧЕТВЕРТИЙ: Йдете в ГИБДД, пред'являєте паспорт та квитанції тимчасового паспорта, отримати 2 квитанції на водійське посвідчення - зразок № 2.


На квитанції з написом "на водійське посвідчення" указажіте суму 350 рублів, на квитанції з написом "держ. мито" - 200 рублів.

КРОК П'ЯТИЙ: Оплачуєте квитанції в Ощадбанку.

КРОК ШОСТИЙ: Повертаєтеся в ГИБДД, пред'являєте старі квитанції від тимчасового посвідчення, нові квитанції, тимчасові права, паспорт. Здаєте кольорове фото 3 на 4.

Ну от. Ще трохи і нові права у вашій кишені. Постарайтеся більше не втрачати їх.