Щоб мило в мильниці НЕ розмокнуло, покладіть на її денце прокладку з поролону. Мило завжди буде сухим.

Дуже корисну зубну пасту можна зробити з баклажанів і звичайної солі, краще крупного помелу. Баклажан цілком запечіть в духовці, потім розімніть до однорідної маси. Сіль в рівній пропорції до ваги баклажана теж прокалите в духовці і додайте до кашки. Паста готова. Сіль добре чистить зуби, а речовини, що входять в баклажани, зміцнюють ваші ясна.

Якщо на стіні, на висоті 60 см від дна ванни, закріпити горизонтально, вертикально або похило ручки-поручні, то це полегшить користування ванною для літніх людей. Можна також зробити сидіння для миття сидячи.

На звичайну кахельну плитку можна нанести малюнок.


Виріжте з щільного паперу трафарет з бажаним малюнком і щільно наклейте його на плитку гумовим клеєм (попередньо протерши її ацетоном). На відкриті ділянки поверхні за допомогою розпилювача нанесіть автомобільну нітроемаль (можна скористатися нітрофарбою в аерозольній упаковці). Після того як фарба висохне, зніміть трафарет. Покриття вийде стійким до вогкості, гладеньким. Стіни можна фарбувати лакофарбовими матеріалами, але забарвлення ця не довговічна. Не рекомендується облицьовувати стіни на всю висоту, а також фарбувати стелю водотривкої фарбою. Краще, якщо стеля і верхня частина стін побілені або покриті яким-небудь матеріалом, здатним вбирати вологу.