Відразу обмовлюся, якщо у вас новий (ну, або майже новий) імпортний автомобіль, то, за рідкісним винятком, дорога у Вас одна, в сервіс Офіційного Дилера. Ні, звичайно і в інших місцях, можливо, візьмуться за ремонт, але .. чи варто? Особливо якщо справа не в простому техобслуговуванні або ремонті підвіски (яку, в більшості випадків можна полагодити практично скрізь, де є підйомник і пара сумлінних слюсарів з пристойним досвідом роботи), а в, так скажемо, "інтелектуальних" областях, електриці, ремонті систем упорскування або кондиціонерів. ВАЗ-2106 або Audi A6? Рівень для цього потрібен кілька різний (хоча, звичайно, бувають і винятки, як же без них, наприклад, я знаю людину, яка займається системами уприскування останніх моделей VAG і вітчизняних, причому робить це давно і вельми професійно в спареному боксі одного з гаражних кооперативів ).

Давайте розглянемо групу кілька більш дешевих (зате більш масових) машин. Це практично всі вітчизняні та імпортні (широко поширених моделей) машини десь до 92-94 року. Я ними займаюся, і зможу більш точно оперувати поняттями. Отже - Ви купили першу машину. Чому саме перше? Тому, що якщо у вас вона вже була, то ви, можливо вже знаєте куди звернутися. Розуміння, як говоритися, приходить з досвідом. Отже, розглянемо якусь класифікацію ремонтних закладів з, якщо так можна сказати, рівню.

Сервіси, що належать офіційним дилерам. Рекомендується для відносно свіжих і дорогих моделей іномарок. Вартість практично завжди найвища з можливих. Причому відноситься як до роботи, так і до деталей (в магазинах можна знайти куди дешевше). На дорогій машині економити не варто, але от якщо у вас п'ятнадцятирічний VW Passat, то цей варіант, на жаль, руйнівний.

Великі станції, що належать фірмам. Рівень обслуговування майже такий же, як і в першому випадку, але працюють найчастіше з кількома марками авто. Іноді спеціалізуються на чомусь одному. На в'їзді - мийка (обов'язкова, незалежно від пори року і чистоти машини: нема чого бруд у ремзону тягти, воно й правильно, але - за ваш рахунок). У приміщенні для клієнтів - м'які дивани і телевізор, приймальник ввічливий, в зону ремонту зазвичай не пускають. Заплати, отримай, а решта на довірі. Ціни теж не маленькі, але зазвичай трохи нижче, ніж в п.1. Машини зустрічаються всякі, ремонт яких виправданий їх вартістю, свіжі ВАЗи і ГАЗи, майже свіжі іномарки і т.п.

Сервіси, що належать приватним господарям і дрібним фірмам (найчастіше фірма і складається з господаря і працівників). Лоск, звичайно не той, як в перших двох випадках, але є і свої плюси, причому, як не дивно, не тільки в меншій вартості робіт. Так, тут часто бруднувато, як зовні, так і всередині. Причому Вам, можливо, доведеться перебувати в "цьому" самому, приміщення для очікування клієнтів може і не бути. Часто при сервісі є магазин запчастин, як правило для вітчизняних машин (або для марки, обслуговується на сервісі, якщо він спеціалізується на одній марці), але не спокушайтеся, в будь-якому магазині, не располагающемся при сервісі, ціни приємно здивують.

Зате Ви можете, як правило, пройти в зону ремонту і спостерігати за "процесом". Іноді це навіть потрібно, оскільки проблема покупки необхідних запчастин ляже на Ваші плечі. Незручно - зате максимально дешево, і Ви можете вибирати, де купити. Чим важлива можливість бути присутнім при ремонті я розповім нижче. Процедура оплати часто спрощена, красивий фірмовий бланк Ви, швидше за все, не отримаєте. Іноді ремонтник працює так би мовити "на кишеню", повз каси. Для Вас це може бути навіть краще, про це також нижче. Помивка машини в цьому випадку справа добровільна, що звичайно відбивається на зовнішньому вигляді слюсарів та приміщення в цілому, зате економить Ваші гроші.

Наступна категорія - це так звані "гаражні" сервіси. Відзначимо, що в гаражних кооперативах можуть знаходитися і представники з третьої групи, тобто фірми мають господаря, розрахунковий рахунок і т.п. Але мова в даному випадку про умільців, (як в лапках, так і без), які промишляють у своєму або орендованому гаражах. Іноді, якщо справа йде, купуються сусідні гаражі та бізнес укрупнюється. Це скоріше хороший показник. Чомусь у подібних умовах найбільше займаються кузовним ремонтом і малярка, слюсаря зустрічаються трохи рідше, електриків і КАРБЮРАТОРЩИК ще менше. До цієї ж категорії можна віднести і ремонт в автобусних, автомобільних і таксопарках. Тобто приватну ініціативу працюючих там людей. Ціни тут ще трохи нижче (оскільки, як правило, майстер в цьому випадку нікому не платить, крім невеликих "відступних" директору гаражного кооперативу чи своєму начальнику. Про податки мова взагалі не йде, але .. Вам воно цікаво?). Якість ремонту може бути від ніякого до хорошого, а то й вище. Як же визначити? Ось тут ми і підходимо до найцікавішого.

Вся справа в тому, що, на відміну від покупки товару в магазині, (де, якщо ви купуєте продукт відомої марки за нормальні гроші, то можете бути практично впевнені в його якості) в секторі послуг взагалі, і авторемонту зокрема, положення не таке певне. Можна витратити багато грошей, звернувшись в добре розрекламований техцентр, чистий і красивий, що знаходиться поряд з Вашим будинком, і не отримати ніякого задоволення від скоєного. А можна звернутися до "дяді Васі" в гаражі на околиці міста, і за вдвічі-втричі меншу суму досягти бажаного з відмінною якістю. А може бути і навпаки. Справа в тому, що кінцевий результат ремонту визначає не солідність закладу, а кваліфікація працюючого там людини, і, як це не пафосно звучить, ставлення його до своєї праці. Якщо в офісі м'які дивани, то це зовсім не означає, що людина, яка ось-ось почне займатися Вашим автомобілем, не пив вчора до втрати пам'яті, а тепер всі його думки не про те, як би швидше і краще вас обслужити, а про те, як би знайти момент і збігати через дорогу за холодним пивом. Або інший варіант. Ремонтники, що називається, "сидять на окладі". У цьому випадку їх зацікавленість майже дорівнює нулю. Їм все одно заплатять. Таке характерно насамперед для гарантійних станцій ВАЗа і ГАЗа. Оскільки оклад ще й маленький, то основним сенсом роботи стає "розводка" клієнта на додаткову оплату "на кишеню". Найчастіше успішно. Правда адміністрація намагається не допустити зустрічей механіка і клієнта, але голота, як відомо .. Бувають, як кажуть, і зовсім нехороші варіанти. Ремонтник має зв'язки в добре відомих колах. Разом з виробництвом робіт він нишком робить відбитки ключів запалювання, дверей і Мультилок, зашиває додатковий брелок для сигналізації, і, через деякий час, ваша машина, залишена вами на хвилинку біля магазину, зникає без єдиного звуку і назавжди. Хоча це, напевно, крайності. Але теж буває.

Для чого я все це пишу? Для того, щоб підвести Вас до того, що найкраще, коли є можливість мати справу безпосередньо з майстром, виконуючим роботу, подивитися на нього, щоб вирішити, чи варто з ним зв'язуватися, бути присутнім при ремонті (природно якщо він не затягнеться на десятки годин ), щоб потім не було непотрібних питань.


Припустимо Ви знайшли подібне місце з третього або четвертого групи. Поговоріть з майстром. Якщо від нього пахне "самізнаетечем", то, мій Вам порада, ретирується під слушним приводом (заїду трохи пізніше, з'їжджу за грошима і т.п.). Бувають ще наркомани (Ви здивовані, як їх господар тримає на роботі? Відкрийте будь-яку газету з працевлаштування і подивіться, скільки потрібно авторемонтніков різних спеціальностей. Не те, що хороших, поганих на всіх не вистачає. Я й по собі пам'ятаю. Кожна моя спроба поміняти роботу викликала шквал дзвінків). У них природно з рота не пахне, але є інші ознаки: смотрящіє "всередину себе" очі, плутана невиразна мова, навіть в жарку погоду, коли всі працюють в майках він в сорочці з опущеними рукавами (щоб не було видно слідів від уколів). З цими ще гірше. Тут вже не до якості, можете, після закінчення ремонту недорахуватися чого-небудь в салоні або багажнику. Мені доводилося працювати з представниками обох "категорій", так що маю уявлення.

Ну гаразд, припустимо перегляд приніс хороші результати. Людина перед Вами тверезий, може чітко й виразно відповісти на ваші запитання (що вже добре) і обіцяє допомогти у вашій біді. Якщо, до того ж, він не зловживає "ненормативною лексикою", а в очах видно проблиск інтелекту, то це майже вже нірвана. Але не поспішайте. Огляньте його робоче місце, інструмент і пристосування. Хороший професіонал на інструменті не економить, тому у нього повинні бути набори всякого роду ключів, головок, знімачі, різні пристосування. У електрика обов'язково повинен бути паяльник (якщо сполуки, які можна вільно пропаяти, беруться тільки "на скрутку" - це не добре, хоча є місця, куди паяльником НЕ підлізти, і є місця, де пайка і не потрібна, але все ж він повинен бути), хороший цифровий прилад (так, багато чого можна зробити і за допомогою контрольної лампи, але далеко не все), якщо Ви приїхали лагодити іжектор - то повинен також бути сканер для зчитування кодів несправностей (або, що ще краще, адаптер в комплекті з комп'ютером). Згоден, можна, в деяких випадках обійтися і режимом самодіагностики, але це зазвичай все ж гірше, та й не солідно якось. Також повинні бути різного роду плоскогубці, кусачки, обов'язково очищувач ізоляції (якщо дроти звільняються від ізоляції зубами електрика - це явний дешевий дилетант, нешанобливо ставиться до себе і до своєї праці, і до Вас, відповідно). Якщо ж весь інструмент майстра складається з розкиданих по підлозі іржавих ключів, які пам'ятають епоху соціалізму (або, що гірше, свою китайську батьківщину), а більшість робіт виконується за допомогою "кувалди і якоїсь матері", то може і не варто зв'язуватися? Людина, що економить на собі, не забуде заощадити і на Вас. 412-ий Москвич можна зробити і так, всі минулі десятиліття його так і робили, але якщо у Вас щось краще, то краще не треба. Якщо і тут все в порядку - то продовжуємо.

Дуже нешкідливо поговорити з ким-небудь з його клієнтів, щоб отримати про нього якісь відгуки. Цілком можливо, що, на відміну від Вас, він уже тут не перший раз, і зможе вам щось розповісти. Зазвичай таке можливо, якщо доводиться чекати своєї черги. Зрозуміло при цьому обговорюваний присутнім не повинен (можна вийти на вулицю "покурити"). Цілком можливо, що дізнаєтеся багато корисного. Якщо і тут нарікань немає - то можна залишатися. Вартість передбачуваних робіт обмовили? Природно приблизно, точно можна обумовлювати деякі слюсарні роботи (відкрутити/прикрутити), а ось електрику, де пошук несправності часом займає часу набагато більше, ніж її усунення, або ремонт кузова, де теж, як кажуть "можливі варіанти" - точно відразу визначити не можна . У всякому разі - не завжди.

Попутно хочу сказати, що взагалі-то для найкращого пошуку місця ремонту найпростіше провести опитування знайомих, які вже мають автомобіль, і, відповідно, користуються послугами автосервісів. Ця "реклама" - сама достовірна. А ось так звані "випадки з життя" - мелькають у всіх виданнях автомобільної спрямованості - як правило лише плід фантазії авторів статей, які за 50 доларів і вище (залежно від солідності видання) розписують принади який замовив статтю автосервісу. Прихована реклама ще більша гидота, ніж звичайна (під звичайною я, в даному випадку, маю на увазі вульгарну і нав'язливу рекламу всякого лайна, розраховану на найпримітивніший інтелект, зазвичай по телевізору). Проти нормальної реклами в тематичних газетах я нічого не маю, навпаки, вона потрібна. Так само, як і проти телевізійних роликів, зроблених зі смаком і гумором, хоча їх і мало (у нас).

Будь майстер розраховує, що якщо він зробить добре і не дуже дорого свою роботу, то в наступний раз ця людина приїде знову саме до нього. А ще краще, якщо він буде радити зробити те ж саме своїм знайомим, а ті своїм, і так далі. Наприклад, більшість сервісів з четвертої групи живуть саме цим. Іноді, на жаль, вони привертають лише низькою ціною. У поганих умовах хороший фахівець працювати (при сьогоднішній затребуваності) не буде. Хоча бувають і гаражі, обладнані чистіше сервісів з третьої, а то і другої групи.

Хотілося б сказати ще ось про що. Іноді, прагнучи за якоїсь (часто сумнівної) економією, люди взагалі йдуть на дивні, з погляду логіки, справи. Довіряють ремонт знайомим (або знайомим знайомих) прямо у дворі. Даруйте! Що і як можна зробити в таких умовах? Приблизно з таким же успіхом можна рекомендувати хірургічну операцію у привокзальному туалеті з використанням консервного ножа.

Приклади з практики. Знайомий показує вартісну у нього у дворі "сімку" (слава Богу не BMW, каже, що якась дама попросила усунути деякі електричні несправності в її авто. Питає, скільки за це брати. Переглянувши листок з переліком проблем я кажу, приблизно скільки це коштувало б в моєму випадку. Ні-і, відповідає він, замало буде, поболее візьму. Ось так. А що можна зробити у дворі з інструментом, вміщається в старій сумці, коли ні електромережа не доступна (паяльник і електродриль "в мінусі"), ні схем, нічого взагалі. Я б у таких умовах робити відмовився (і відмовляюся, коли кличуть "на виїзд") оскільки добре зробити не зможу, а "вішати соплі" не хочу, але от .. роблять ж.

Другий приклад. Люди змінюють рульову рейку (Ford Granada без ГУР) на вулиці в мороз. За 1000 рублів. Я зацікавився, а почому взяли б наші слюсаря в теплі на підйомнику? ДЕШЕВШЕ! (Було сказано, що толком не знають, але за 1000 точно б зробили, можливо менше). А тепер подумайте, чи думає про якість людина, що лежить під машиною в снігу на морозі?

Про що хочу сказати: перед тим, як намагатися заощадити, хоча б спробуйте порівняти ціни . І пам'ятайте, що людина, що не зумів навіть купити і обладнати хоча б гараж, навряд чи нормально зробить свою роботу.