Сталося страшне. Вам дуууже захотілося потрапити на виставку в іншому місті. Начальство Гунда з приводу вже відгуляли відпустки або чергового авралу на роботі. Що стала хронічною виставкова хвороба прогресує і приходить рішення летіти літаком.

Літак придумали для того, у кого час дорожче грошей. При бажанні можна полетіти і повернутися в той же день, привізши черговий шматочок папірця з буквами САС або, не дай бог, CACIB в обмін на купу проблем на своє м'яке місце.

Для того, щоб проблем було трохи- трохи менше я розповім про свій досвід використання авіації в особистих цілях.

Варіант перший - фантастичний.

Егопредложіл незабутній генерал Булдаков легендарному Михаличу з першої частини "Російської полювання "(уточнити назву) - скористатися військово-транспортною авіацією. Цей варіант реальний при наявності чоловіка/брата/сина/діда/двоюрідного дядька/хорошегососедаподаче, що має відношення до армійської авіації. Далі нічого розповідати не буду бо варіанти численні й залежать від можливостей організатора польоту. Скажу тільки, що в салоні вантажного літака досить прохолодно, якщо не сказати що просто чертовски холодно. За цим, летячи в Середню Азію, одягайтеся так ніби летите на північний полюс.

Варіант другий - реальний

Користуємося загальноприйнятими цивільними авіалініями.

Етап перший. Купівля квитка.

Підходити до нього необхідно творчо, бажано з калькулятором в руках. Польоти з точки А в точку Б сьогодні можуть здійснювати безліч авіаліній. За цим варто проявити наполегливість при допиті співробітниці туристичного агентства при підборі маршруту. Скажімо, що на сайті авіакомпанії S 7 в містах призначення не вказано місто Владивосток, але дістатися до нього можна саме літаками цієї компанії з пересадкою в Новосибірську. Якщо є бажання заощадити 300 рублів на послугах агентства, то, з'ясувавши маршрут, можна відправитися в касу обраної авіакомпанії і купити квиток там. При покупці не забудьте попередити що з вами полетить собака.

Якщо бажання полетіти не прийшло раптово, а зріло довгий час, то не слід забувати про розпродажі. Досить рідко інформація про це просочується на сайти перевізників. Про це слід питати співробітників кожної авіакомпанії окремо. Квитки по цих акціях дозволять заощадити до 50% від їх вартості. Єдине але - зміна дати вильоту може бути неможлива або коштувати близько 20-25% від вартості квитка. Так само пільгові квитки не враховуються в накопичувальних системах типу "Аерофлот-бонус" (Аерофлот), "Лідер" (Владавіа).

Купуючи квиток, дізнайтеся про вартість провезення багажу. Скажімо у Владивосток можна полетіти Аерофлотом за 22500 рублів, в який включено 30 кілограм багажу (туди-назад) або Владавіа за 24500 в який включено 20 кілограм багажу. Полетимо, безумовно, першим варіантом за 22500?

За собаку ми ПЛАТИМО ЗАВЖДИ незалежно від наявності або відсутності багажу

Але, дізнавшись, що вартість провезення багажу цим рейсом складе 300 рублів за кілограм, а собака оплачується окремо за цим тарифом, навіть якщо ви летите з рулоном туалетного паперу, перевага буде пораховано саме по 300р. Владавіа пропонує більш гуманні ціни на перевіз понадлімітного багажу, до якого належить і наш чотириногий друг. Переліт багажу цієї авіакомпанії обійдеться в 186 рублів. Разом:

Аерофлот - при вазі собаки з боксом в 35кг отримуємо 35х300 = 10500 (в один кінець)

Владавіа - при вазі собаки з боксом в 35кг отримуємо 35х186 = 6510 (в один кінець)

Множимо суму перевозу багажу на 2 і виходить, що від наміру летіти Аерофлотом доведеться відмовитися.

Не завжди найдешевший квиток для людини це найдешевший
квиток для людини з собакою.

Етап другий.

Вибравши авіакомпанію, перейнятися підготовкою собаки. Природно вона повинна бути повністю прищепленої за віком. Про цей факт, максимум за 3 дні беремо довідку номер 1 в найближчій ветеринарній клініці.

Так само купуємо чи беремо в оренду пластиковий бокс для авіаперевезень. Для німецьких вівчарок можу порекомендувати бокс фірми Кліпер №6, який продається у фірмі "Валта пет Продакс" і важить всього 7 кілограм. Вага залізних кліток зашкалює за 17 кілограм і вони відразу стають золотими для мандрівника.

Вставка - До рекомендацій перевізників вистилати дно гігроскопічними пелюшками необхідно ставитися з огляду на характер собаки. Краще не покласти нічого, чим ризикувати тим, що підстилка буде з'їдена.

Чи не забудьте ЗНЯТИ З СОБАКИ повідець і нашийник, саджаючи її в бокс

Етап третій

Прибувати в порт краще всього за 2 години до часу вильоту.


Саме тоді починається реєстрація квитків. (Закінчується вона за 30-40 хвилин до часу зльоту про що найкраще заздалегідь впоратися в довідковій авіакомпанії). Приїхавши в аеропорт, першою справою, проходите контроль на вході. Для цього необхідно виколупати собаку, зручно (сподіваюся) розташувалася в боксі і поставити його на стрічку (хрени яка переглядає згадати як називається). Собака проводиться окремо.

Після цього слід вшанувати візитом місцевого ветеринара. Він зніме копію зі довідки, запише адресу в місті призначення і видасть посадковий талон. Платити нічого не потрібно, але шоколадка зайвою не буде.

У Шереметьєво-1, ветеринар сидить в будівлі не відльоту а прильоту, так що доведеться пробігтися. У Внуково ветеринар знаходиться в міжнародній частини аеропорту на другому поверсі. У Домодєдово на першому поверсі по лівій стороні комплексу. В інших портах сміливо звертайтеся до першого ліпшого співробітнику аеропорту і вам обов'язково розкажуть як дістатися до ветеринара.

До процедури реєстрації треба поставитися особливо відповідально. Далі читаємо уважно. Розповідаю не зовсім законні методи навантаження нашого дорогого, в прямому сенсі, чотириногого друга. Не розглядаємо усілякий дріб'язок, яка важить менше 8 кілограм, вона летить з господарем в салоні (за деякими винятками, на деякі рейси в салон живність не допускається). Вся решта представників фауни летять в багажі.

У багажних відділеннях літаків старих типів типу Ту-134-154 багажний відсік практично не відокремлений від салону і температура там така ж, як і в пасажирському відсіку. А аеробуси (Ту - 204, Боїнги, Ейрбас) буде не зайвим попередити про наявність тварини на борту екіпаж через стюардесу, щоб командир корабля не забув включити обігрів багажного відсіку.

При посадці перед нами відкриваються можливості заощадити.

Метод перший - підстава. Для його реалізації в порт необхідно приїхати до самого початку реєстрації та привезти дві собаки. Того мамонта, який полетить, і схожу собачку, але кілька поменше важить. Залишаємо мандрівника в автомобілі, а на реєстрації зважуємо підсадну тваринну. (Номер з труднощами проходить в Шереметьєво-1, там стійки реєстрації відокремлені від виходу постом огляду, але спробувати можна). Потім, голосно волаючи до людинолюбства співробітників аеропорту під слушним приводом (пописати) вивести підсадну собачку і привести нашого мамонтообразного мандрівника. 5-10 кілограм економії в рублевому еквіваленті можуть скласти значну суму.

Метод другий - "маша растеряша". Тут необхідні артистичні дані пасажира. Основне завдання - "забути" про необхідність зважування боксу. Тут можна "втрачати" документи, упускати речі, червоніти, нервувати, задавати купу питань, всіляко затягуючи процедуру реєстрації. Залишивши бокс трохи осторонь, і ставлячи собаку на ваги окремо від боксу.

Метод третій - "безіменний". На терезах бокс можна непомітно підняти за корпус або прив'язавши до нього тоненьку волосінь. Сили жіночої ручки вистачає на економію 5-7 кілограм.

Чи не метод, але може прокатати наступне: іноді співробітниця на реєстрацію запитує про вагу вашого друга. Для цього заздалегідь завчіть кілька занижену цифру яку треба видати миттєво не змінюючись в особі з виразом щойно зійшов з небес ангела. Тоді є варіант, що вам повірять на слово.

Поєднуючи наведені методи можна не те, щоб звести вага тварини до нуля, але зменшити його відсотків на 50-70 цілком реально. Уявлення, які влаштовують ті, хто часто перевозить собак літаками, гідні, як мінімум телесеріалу.

Редакція отримала цю інформацію з вуст досвідчених мандрівників. Користуватися їй чи ні, вирішуйте самі. Нагадуємо, що в разі невдачі можна потрапити під цілий набір статей з адміністративного а іноді і кримінального кодексів.

Пройшовши процедуру зважування, ставимо бокс з собакою за стійку реєстратора (не так на стрічку транспортера) йдемо оплачувати її в багажну касу , розташування якої вам вкажуть співробітники реєстрації. Сплативши, повертаємося до стійки, отримуємо посадковий талон і прощаємося з нашим улюбленцем, якого побачимо тепер, тільки по прильоту в пункт призначення.
Не обов'язково, але сума від 100 до 500 рублів від чоловіка або посмішка і ніжна прохання до вантажникам від жінки кілька полегшать переїзд собаки від аеропорту до літака.
Ну, як казав незабутній генерал Булдаков, що знав розповів.

Хочу побажати вам щасливої польоту, парного кількості зльотів і посадок, льотної погоди, м'якої посадки і всього іншого, що бажається в цьому випадку.

Літав з вами Павло Шликов.