Багатьом з нас траплялося спізнюватися на важливі зустрічі з клієнтами, пропускати переговори або хоча б забувати про призначене візит до дантиста просто через свою неуважність або забудькуватості. Нижче наводяться кілька простих порад, які зможуть трохи допомогти вам.

Користуйтеся органайзером

Купіть собі органайзер або почніть користуватися будь-яким з доступних електронних або онлайн-органайзерів ( наприклад, Google Календар). А потім кожен раз, коли ви призначаєте з ким-небудь зустріч, відзначайте її в ньому. Забудьте про записи на клейких листочках Post-It на холодильниках і моніторах - їх занадто легко втратити або випадково викинути. Кожен раз, коли зберетеся запланувати зустріч, обов'язково погляньте в свій органайзер, щоб упевнитися, що в обраний час ви дійсно вільні.

Не плануйте справи занадто близько за часом

Намагайтеся планувати зустрічі з запасом по часу. Деякі з них можуть затягнутися з незалежних від вас причин.


Так само подумайте про те, щоб мати достатньо часу для підготовки до наступної зустрічі, особливо, якщо вона очікується на іншому кінці міста.

Скажіть будь-кому про майбутній справі

Швидше за все у вас поки немає особистого секретаря або помічника, тому просите кого-небудь з членів сім'ї або колег нагадати вам про майбутню зустріч. Наступного разу, коли ви зберетеся призначити зустріч на час, який буде перетинатися з вашими поточними справами, можливо хтось з оточуючих встигне вас вчасно попередити.

Не перевантажуйте себе

Іноді ви можете пропустити важливу зустріч не тому, що забули про неї, а через банальну втоми після попередніх справ. Можливо, варто було планувати більш складні завдання на початку робочого дня. Тому розподіляйте свої справи протягом дня або тижня так, щоб вистачило сил.

Що б там не було, бізнес-зустріч або побачення з одним, виконання зобов'язань про зустріч виховує ваш характер.