Іноді буває досить просто придбати килим, щоб надати обстановці зовсім інший вигляд. Різні кольори, форми і матеріали можуть сміливо піти назустріч бажанням кожного з нас.

Вирішуючись на покупку, потрібно пам'ятати наступне:

 1. Навіть невеликий простір буде здаватися візуально більше, якщо підлогове покриття виконано в яскравих кольорах.
 2. Інтер'єр кімнати тільки виграє, якщо колір килимів буде збігатися з кольором штор або портьєр.
 3. Якщо ви вибрали одноколірну модель, то предмети меблів можуть включати до чотирьох різних кольорів. Якщо килим барвистий, меблі повинні бути в одному кольорі. Меблі з рідкісних порід дерева або їх імітацій - палісандр, тик, а також гарнітури з оригінальним декором, різьбленням і інкрустацією, краще всього виглядають на однотонних підлогових покриттях з високим ворсом.
 4. Використовуючи килим в інтер'єрі, не ставте на нього багато меблів, постеліть його в центрі кімнати, або у дивана і крісел - у зоні відпочинку у вітальні. Чудово виглядають на такому тлі низькі журнальні столики легких конструкцій з ротанга або кованого заліза. Склад також має істотне значення і впливає на вартість. Основою кожного килима є нитки (волокна, якщо мова йде про джуті або подібних йому матеріалах) і саме від їх якості залежить міцність і еластичність.
 5. Килими, виготовлені з поліаміду (та інших матеріалів, які є водостійкими), прості в обслуговуванні і прийнятні для всіх житлових приміщень.
 6. Поліестер - матеріал, гнучкий і м'який на дотик, тому покриття для підлоги з нього рекомендуються для сходів і подіумів.
 7. Якщо ви виберете варіант з поліпропілену, ви зможете легко очистити його, враховуючи, що він стійкий не тільки до вологи, але і сонячним променям.


  Завдяки цьому він може бути використаний на терасі, широкому ганку, балконі.

 8. Покриття з натуральної вовни, є, безумовно, кращими. При правильному догляді вони дуже довго зберігають естетичний зовнішній вигляд, м'які волокна не вбирають пил, вносячи свій внесок в чистоту вашого простору.
 9. Матеріал, який має зовнішній вигляд, найбільш близький до вовни - синтетична целюлоза, і килими такого типу можна знайти і за нижчими цінами.
 10. Особливе місце займають сизаль, рисова соломка та інші екологічні матеріали: покриттям підлоги з них надається вигляд циновок, призначених в першу чергу для інтер'єрів у японському стилі.