Зайшовши в магазин косметики, ми побачимо невеликий відділ з різними баночками, тюбиками, флакончиками, коробочками і так далі, в яких знаходяться крему для обличчя. Дивлячись телевізор, ми бачимо реклами кремів різних фірм і розуміємо, що кожен з них найкращий, але як вибрати саме той, який підійде вашій шкірі. Щоб вибрати потрібний крем, необхідно дуже ретельно все зважити. Так як обраний крем повинен продовжувати, зберігати здоров'я, молодість і красу шкіри обличчя, ні в якому разі не навпаки.

Який крем для обличчя за типом шкіри вибрати

Для початку ви повинні знати тип своєї шкіри. Вона може бути: сухий, жирної, чутливої, комбінованої і нормальної.

Якщо ваша шкіра - жирна, то вона постійно блищить, пори на ній постійно збільшені, і через це на ній часто з'являються червоні прищі і вугри. За такою шкірою обличчя необхідно правильно доглядати, правильно вибрати косметичні засоби, особливо, крему. Крем повинен бути легким і бажано, на основі гелю з матованим ефектом. Якщо ваш вік перевалив за тридцять, то в кремі повинно бути більше вітаміну В. У цьому віці шкіру потрібно очищати. Але й у цього типу шкіри існує одна позитивна сторона - на ній набагато менше зморшок, ніж на інших.

Якщо ваша шкіра відноситься - до сухої, то вам необхідно вибирати зволожуючі креми, які містять вітаміни А, С, а з часом, вам доведеться використовувати крему з додаванням плаценти і натуральні масла. Ця шкіра прозора, ніжна, гладенька, але дуже рано втрачає еластичність, і через це на ній рано з'являються невеликі зморшки. Щоб допомогти шкірі обличчя боротися з цими процесами, ви не повинні вмиватися звичайною проточною водою і користуватися різноманітними косметичними засобами до складу, яких входить спирт.

Найбільше зустрічаються люди, з комбінованою шкірою, тобто у них шкіра в одній зоні суха, а в іншій жирна. Наприклад, на лобі, носі і підборідді шкіра жирна, а в інших місцях суха. У таких випадках, крем необхідно використовувати двох видів. На сьогоднішній день якщо пошукати, то можна знайти спеціальні засоби для комбінованої шкіри.

Якщо ваша шкіра відноситься до чутливої, то вам необхідно вибрати крему, які добре зволожують і захищають шкіру обличчя. Особливо приділяйте більше уваги шкірі в літні і зимові періоди, так як в цей час вона схильна до сильних впливів навколишнього середовища (сильний мороз і спеку). Ця шкіра суха, постійно лущиться і піддається запалень.

Люди з нормальною шкірою зустрічаються дуже рідко. Ця шкіра пружна, рівного кольору, пори на ній практично не видно, гладка і ніжна. Але за цим типом шкіри, як і за іншими, необхідно доглядати. Крем для молодої шкіри потрібно вибрати зволожуючий, а в майбутньому власницям цієї шкіри доведеться купувати крем на основі колагену, який буде інтенсивно боротися з дрібними зморшками.


Слідкуйте за жировим балансом шкіри.

Знаючи свій тип шкіри, можна сміливо відправляти в магазин за кремом. Вибирайте крем, не користуючись порадами подруг, колег, сусідок і так далі, так як це може зашкодити вашій шкірі. Купуючи крем, вивчіть ретельно все, що написано на упаковці, так як крем може виявитися підробкою. Прослідкуйте, що б на упаковці обов'язково був код країни, складу крему, його призначення, адреса виробника, номер сертифікації, обсяг і термін реалізації. Також уважно подивіться на упаковку крему, вона повинна бути без явних дефектів. Якщо у вас є можливість придбати крему в спеціалізованих магазинах або аптеках, то краще скористатися нею, щоб уникнути підробок.

Якщо крем можна відкрити, то скористайтеся цією можливість, ю понюхайте його, зверніть увагу на колір і консистенцію.

Денний і нічний крем

Денний крем захищає шкіру обличчя від вітру, різних забруднень і ультрафіолетових променів, зберігає вологу, добре вбирається. Його застосування обов'язково.

Нічний крем необхідно застосовувати всім, хто досяг тридцятипя'тирічного віку. Ці крему набагато жирніше денних, тому їх потрібно наносити на шкіру обличчя і шиї, за годину до того як ви ляжете спати.

Який крем для обличчя вибрати по віковим особливостям

Всі компоненти знаходяться в складі цих кремів виконують призначені дії, внаслідок цього, набуваючи крему, постарайтеся грунтовно вивчити його вміст.

Для кожної вікової групи інгредієнти кремів, як правило, різні. Наприклад, для молодої шкіри можна використовувати крему з додаванням антиоксидантів, вітамінів В і С, селену, гілауроном і сірки.

Після сорока п'яти років, бажано використовувати крему з додаванням вітаміну Е, кальцієм, липосомами, цинком і колагеном . Вони допомагають отшелушиванию ороговілих шарів шкіри і допомагають боротися зморшками.

Для заспокоєння чутливої шкіри необхідно купувати крему з додаванням ромашки, пантенола, алое, календули і зеленого чаю.

Небезпечні речовини кремів для обличчя

До складу кремів можуть входити дуже небезпечні інгредієнти, які доставляють людям багато неприємностей, наприклад, опіки з'являються з-за великого вмісту яблучної, оцтової та лимонної кислоти. Не купуйте крему, на упаковці яких не зазначено процентний вміст цих кислот.

Якщо ваша шкіра відноситься до жирного типу, то в кремі не повинен міститися гліцерин, тому що він блокує пори обличчя і руйнує процес салоотделенія.

Вибираючи крему, будьте вкрай уважні!