Якщо вам потрібна пральна машина, ви повинні знати, що сьогодні зробити правильний вибір не так вже й просто. На ринку представлено просто величезна кількість різноманітних пральних машин різних виробників і з різними функціями. Тому конкретний вибір значно ускладнюється. Щоб правильно вибрати пральну машину, потрібно знати, на які моменти варто звернути увагу, і тільки потім йти в магазин з метою її покупки.

Для правильного вибору пральної машини ви повинні визначитися, якою ви її бачите. Виходити потрібно з типу завантаження, розмірів і максимального завантаження, матеріалу бака, класу прання, віджиму і енергоспоживання, програм прання, якості збірки.

Правильний вибір пральної машини: тип завантаження

Сучасні машинки бувають з вертикальним і фронтальним типом завантаження. Машинки із завантаженням вертикальної вважаються більш надійними, оскільки захищені від протікання, зручні, адже їх можна розташувати у важкодоступних кутах, а також функціональні, оскільки речі можна додавати або виймати в процесі прання.

Машинки з фронтальним типом завантаження не поступаються за якістю прання, до того ж їх легше вмонтувати.

Як правильно вибрати пральну машину, виходячи з розмірів та максимального завантаження

Стандартні розміри машинки (висота Х ширина Х глибина) - 85 Х 60 Х 58. Якщо такі розміри вас не влаштовують, то правильним буде вибрати пральну машину інших габаритів. Якщо приміщення, де буде встановлюватися апарат, невелика, тоді краще зупинитися на вузьких машинках (32 сантиметра). Проте в даному випадку зменшується корисний об'єм барабана, а, відповідно, і максимальне завантаження. Якщо сім'я складається з трьох чоловік і більше, тоді краще купувати машинку повнорозмірну.

Правильний вибір пральної машини: бак і барабан

При правильному виборі машинки потрібно звертати увагу на матеріали, з яких виготовлені бак і барабан.


Найкращим варіантом є нержавіюча сталь, яка надійна і довговічна. А ось композитні матеріали, наприклад, полиплекс, карборан, поліноск, що не настільки якісні, хоча і характеризуються досить тривалим терміном служби і високим коефіцієнтом теплоізоляції.

Клас прання, віджимання і енергоспоживання при правильному виборі пральної машини

Клас прання, також як і клас віджиму і енергоспоживання, позначається буквами латинського алфавіту від "А" до "G". Буква "А" використовується для позначення машинок найвищої якості, вони не тільки дбайливо перуть і ретельно віджимають, а й економлять електроенергію. Літери від "С" до "E" використовуються для позначення апаратів, що відносяться до середнього класу, "F", "G" - до низького.

Правильний вибір програм прання пральної машини

В сучасні апарати закладені стандартні програми прання, без яких не можна обійтися, наприклад, прання білизни з різних видів тканини - бавовни, вовни, льону, шовку. Також різні виробники пропонують різноманітні додаткові програми. Ними можуть бути "Швидке прання", "Замочування", Половинне прання "," Видалення плям "та багато інших. Правильний вибір" потрібних "або" непотрібних "програм можна зробити, лише виходячи з ваших потреб.

У багатьох сучасних пральних машинах встановлена електронна система "Fuzzy Logic", яка контролює кількість засипаного порошку, встановлює температуру і тип прання. Ця система дозволяє значно економити споживання води, електроенергії, а також скоротити час прання.

Функціональність пральних машин, звичайно, має велике значення, але правильний вибір включає в себе звернення уваги на якість збірки. Австрійські і швейцарські апарати прослужать до 20 років, апарати, зібрані в Німеччині, працюватимуть дор 15 років, корейські та італійські - до 8 років, турецькі - близько 4 років.