Існує величезна безліч різних способів прикрасити ваші нігті, зробити їх оригінальніше і красивіше, підкресливши тим самим вашу індивідуальність і неповторність. До таких способів відноситься пірсинг нігтя. Його роблять, як правило, на нарощених нігтики або ж на власних нігтях, якщо вони відрізняються досить міцним станом.

Якщо ви прийняли рішення зробити нігтьової пірсинг з нагоди якого-небудь важливої події, наприклад нехай це буде весілля, то будьте впевнені в тому, що ви й справді відчуєте себе дуже оригінальною і чарівною.

Зазвичай процедуру пірсингу роблять на безіменному, вказівному пальцях, причому цей процес абсолютно не викликає больових відчуттів.


Невеликий прокол робиться на вільному краю нігтя, потім в отриманий отвір втягається різні спеціальні прикраси (маленькі кулони, камінчики в оправі тощо).

Поверхня нігтя можна прикрасити стразами, блискітками, наклейками, дрібними блискітками, дастом ( це ті ж лелітки, тільки більші за розмірами), бульйон (дрібні кульки) ...

Якщо захочете самі зробити пірсинг, знадобиться голка, яку потрібно розігріти до високої температури. Якщо під час процедури з'явиться неприємний запах, не переживайте. Хоча насправді краще не ризикувати, а довірити виконання цієї процедури висококваліфікованим майстрам в спеціальному манікюррном салоні.