Апаратний манікюр - це "сухий" манікюр, який виконується на сухих руках. Вся робота виконується шліфувальними насадками, які знаходяться на кінчику спеціального апарату. Зазвичай такий фронт робіт в інших видах манікюру виробляють ножицями. Апаратний манікюр виправляє форму і вирівнює поверхню нігтів.

Цей вид манікюру - різновид європейського. Спочатку рідиною, яка не містить ацетон, видаляють лак. Не слід наносити на область кутикули ті кошти, які зможуть її розм'якшити. Кутикула забирається машинкою з алмазною насадкою.

Цей вид манікюру підходить жінкам з нігтьової вологою пластиною, а також з пошкодженими нігтями. Майстер повинен досконало володіти апаратної технікою, виконувати при цьому всі необхідні гігієнічні манікюрні операції.


Процедура повинна виконуватися виключно на сухій шкірі. Для досягнення необхідного якісного результату різні шліфувальні насадки повинні чергуватися.

Популярний цей вид і при педикюрі. Фахівці рекомендують його не всім, виключають його як самостійний вид і підносять як допоміжну операцію обробки нігтів (виправлення форми нігтів, вирівнювання їх поверхні).

Якщо ви сумніваєтеся у своїх вміннях і здібностях, то процедуру апаратного манікюру найкраще довірити професіоналові. Інакше можна просто нанести собі шкоду. Якщо помилитися у виборі насадок, можна пошкодити нігті.

Найкраще цей манікюр робити один раз за два тижні. Руки після нього красиві, ніжні, доглянуті, привабливі.