Далеко не всім жінкам, наступним моді, вдається виглядати стильно і привабливо. Вони стежать за останніми модними тенденціями, намагаються не пропустити нові тренди, але при цьому багато хто з них виглядають не просто нестильна, а навіть смішно. Щоб завжди виглядати стильно і привабливо, зовсім необов'язково сліпо слідувати моді, досить підібрати свій стиль одягу, який буде відмінно поєднуватися з вашим чином.

Існує досить багато стилів одягу, ви можете підібрати для себе один з найбільш популярних і поширених.

Підбір стилю одягу: класичний

Класичний стиль одягу вважається акуратним і простим. Він відрізняється елегантністю, оскільки в ньому немає надмірностей. До його різновидам відноситься стиль ділової, який був створений для офісу і відрізняється строгістю і раціональністю. Якщо ви віддали перевагу цьому напрямку, у вашому гардеробі обов'язково повинні бути присутніми класичні спідниці та брюки прямого крою, приталені піджаки. Діловий стиль не допускає оборок, кльошів, воланів, рюшів. Довжина спідниці - до коліна або трохи нижче. Переважають чорний і білий кольори, консерватизм присутній як в силуеті, так і в деталях.

Фольклорний стиль (або кантрі)

Основа даного стилю одягу - вільні сарафани спокійних кольорів, сукні, довгі спідниці широкого крою, спідниці-штани, вільні кардигани та светри. Підбір гардеробу для даного стилю повинен грунтуватися на увазі до натуральним тканинам і пастельним кольорам і приглушеним відтінкам. Для даного стилю незайвими будуть мережива, оздоблення бісером та шнурівкою, бахрома, аплікації, вишивка.

В якості взуття ідеально підійдуть прості туфлі на невисокому каблуці, сандалі з ремінцем.


Як аксесуари можна підібрати дрібні намиста, великі сережки і нитяні фенечки.

Як підібрати стиль одягу: спортивний

До спортивного стилю відноситься яскравий одяг з мінімумом оздоблень. Характерний вільний силует. Використовувані тканини - еластик, сумішеві трикотаж. Люди, що підбирають спортивний стиль, воліють носити футболки, безрукавки, бермуди, шорти, легінси. В якості взуття краще підібрати товсту взуття на шнурівці, туфлі на низькому каблуці з рядками. Аксесуари - рюкзаки, сумки через плече, просто великі сумки.

Підбір стилю одягу: романтичний

Романтичний стиль одягу, мабуть, є для жінок найбільш традиційним. Переважаючі тканини - шовк, шифон, атлас, муслін і оксамит. Домінують пастельні відтінки, квіткові візерунки. Одяг, як правило, відрізняється складним кроєм, характерна присутність воланів, рюшів, кокеток, оборок. Як аксесуари підбираються косинка або шарф з напівпрозорих легких тканин.

При підборі свого стилю одягу потрібно керуватися тільки своїми персональними відчуттями, якщо спортивний стиль ідеально підходить вашій подрузі або сусідці, це не означає, що він підійде і вам .

Ви повинні відчувати себе комфортно в одязі підібраного стилю як в плані психологічному, так і в плані фізіологічному. Підібране напрям має відповідати вашому віку. Підбираючи для себе стиль одягу, враховуйте свій тип характеру, тип фігури, місце одягу у вашому житті.