Кому з нас не знайоме поганий настрій, яке деколи заглядає в наше життя? Причини на це можуть бути самі різні - від поганої погоди до неприємностей на роботі. От тільки проблема в тому, що одні прагнуть боротися з цим поганим настроєм, а інші зовсім ні - їм легше думати про те, що його причиною є не вони самі, а хто-небудь або що-небудь. Не тут-то було! Адже поганий настрій - це, перш за все, ваше приватне внутрішній стан, який змінити, в більшості випадків, під силу лише вам. Тому з поганим настроєм не тільки можна боротися, але і потрібно боротися.

Поганий настрій у жінок

В силу своєї природи жінка легше переносить перепади настрою, тому змінити погане на хороше, або навпаки - справа нехитра. Тому боротися з ним особливо і не доводиться: хороша музика або косметичний салон, новий наряд або затишне кафе і будь поганий настрій в мить зникне. Або може задзвеніти ваш мобільний телефон, який подарує вам смс від коханого чоловіка з прекрасними словами про вічне кохання. Так чи інакше, обов'язково стане легше. І боротися з цим смутком зовсім не доведеться. Ну, а якщо це і не допомогло, то завжди можна подзвонити своїй коханій подрузі, яка з радістю вислухає все, що у вас накопичилося за цей час на душі. А потім, коли ви вислухаєте нещадний потік поганих подій від подруги у відповідь, ви зрозумієте, що ваші проблеми зовсім і не проблеми, і що у кого-то ситуація буває й гірше. Так що це вже вам доведеться радити, як боротися з поганим настроєм.

Поганий настрій у чоловіків

Що стосується чоловіків, то тут ситуація зовсім інша, адже чоловіки зміни в настрої переносять куди більш складніше, ніж жінки.


Природно, похід в салон чи магазин не допоможуть боротися з поганим настроєм. Тому поліпшити його зможуть більш великі покупки, наприклад, автомобіля. Крім того, якщо для жінки навіть приклад суконь може бути такою собі терапією, що допомагає боротися з поганим настроєм, то для чоловіків недосконала покупка може тільки погіршити ситуацію. Вже така природа представників сильної статі. Тут нічого не поробиш.

А ось жінка через якийсь машини переживати не буде, оскільки, крім того, що менеджер був такий люб'язний, що дозволив посидіти в салоні автомобіля, але і коханий чоловік встиг зафіксувати цей прекрасний момент. І тепер у вас є відмінні фото для аватара в соціальних мережах. Ну, хіба це не може не підняти ваш настрій?

Боротися з поганим настроєм у жінок допоможуть і прогулянки з фотоапаратом, які дозволять зробити кілька вдалих кадрів пейзажу або власне вас самих на тлі гарної природи. А якщо це була осіння прогулянка і ви трохи підмерзли, то вашому настрою додасть позитивних відтінків гаряча ванна або теплий чай з улюбленими вкусняшками.

Чоловіки це зрозуміти не зможуть, і це абсолютно ніяким чином не зможе забезпечити зміну поганого настрою на хороше. Тут для боротьби знадобляться зовсім інші засоби, так би мовити чоловічі.