Ви, напевно, вже чули про те, що вік будь-якої жінки можна визначити по її руках. Однак при цьому враховується як стан шкіри, так і доглянутість кутикули і нігтів, наскільки акуратно вони нафарбовані. Красиві й рівні нігті свідчать про добрий смак своєї господині. Крім того, враховуючи ту роль, яку в сучасному світі відіграє зовнішність будь-якої людини, манікюр також є невід'ємною частиною пріхорашіванія жінки перед виходом в люди.

Не завжди обов'язково звертатися в супермодні і дуже дорогі салони для того, щоб акуратно нафарбувати нігті. Це цілком можна зробити і в домашніх умовах. Але не варто забувати про те, що "нафарбувати нігті" і "акуратно нафарбувати нігті" трохи різні поняття. Тому сьогодні ми піднімаємо тему догляду за нігтями і за кутикулою, тему правильного й акуратного манікюру. Таким чином, ви отримаєте кілька практичних порад, як акуратно нафарбувати нігті у себе вдома, залишивши при цьому свій гарний настрій.

Проблема красивих нігтів

Зволожена шкіра на руках і доглянуті нігті з ідеальним і свіжим манікюром є мрією практично кожної жінки. Звичайно, щоб привести свої руки в порядок можна просто звернутися до майстра, який із задоволенням це зробить. Для цього потрібно скористатися послугою нарощування нігтів. Проте з цим ви станете залежним від третіх осіб, оскільки щотижня вам доведеться виділяти певну кількість часу, щоб нафарбувати нігті або зробити їх корекцію. Але всі ми розуміємо, що іноді на такі процедури не вистачає або часу, або коштів, або просто бажання. А от навчитися фарбувати акуратно нігті самому дуже легко. Для цього потрібно знати лише кілька маленьких правил.

Основні правила акуратного і красивого манікюру

Отже, перш за все, щоб акуратно нафарбувати нігті в домашніх умовах, вам необхідна буде якась практика.


Тому для своїх перших кроків у мистецтві акуратного манікюру використовуйте лаки більш світлих тонів. І навіть якщо у вас будуть допущені деякі помилки, то зайві мазки або забруднена кутикула світлим лаком будуть не такі помітні. Можливо, з першого разу вам і не вдасться правильно зробити манікюр. Але не варто впадати у відчай. Адже тільки практика удосконалить вас у цій справі.

Основним показниками акуратного і ідеального манікюру є рівні мазки лаку, не задевающие кутикулу. Тому перед тим, як правильно і акуратно нафарбувати ваші нігті необхідно зробити розм'якшення кутикули в гарячій воді. Потім її потрібно буде, як би відсунути від нігтьових пластинок або, якщо ви це робили раніше, то акуратно її обрізати спеціальним приладом. Така процедура є обов'язковою перед кожною спробою красиво нафарбувати нігті. Пам'ятайте, що без цього зробити акуратний манікюр не вийде.

Якщо ж у вас все ж не вийшло зробити акуратні мазки лаку, то всі допустимі помилки можна буде видалити заздалегідь підготовленим коректором манікюру (дерев'яна паличка з ватою на кінці) . Спеціально купувати ці коректори ми не радимо, оскільки вони не є дуже зручними у застосуванні. Крім того, вони можуть зіпсувати ваш акуратний манікюр, залишивши грубі сліди на свіжому лаку.

Для того щоб акуратно нафарбувати нігті вам знадобиться і зручна пензлик для лаку, яких у кращому випадку повинно бути декілька. Вибирати їх потрібно в зіставленні з розмірами ваших нігтів. Така хитрість дозволить вам робити акуратний манікюр з першого разу.