Витончені, хвилясті локони можна створити, використовуючи різні види бігуді. Зараз ви можете легко знайти найрізноманітніші моделі цих пристосувань для укладання. Ваша мама чи бабуся теж напевно накручувала волосся на бігуді. Але також відома досить клопітна технологія по якій можна накрутити локони на бігуді. Спочатку локон потрібно накрутити, потім закріпити резинкою, щоб пасмо НЕ розкрутилася. Ця резіночка шкодить волоссю, до того ж ефект від такої укладки буде хорошим, якщо провести весь день чи ніч з бігуді на волоссі. Але безсонні ночі залишилися в минулому. Тепер вам доступні сучасні термобігуді, якими легко накрутити волосся і ваші прямі пасма перетворяться на локони всього за 15 хвилин. Природно, індустрія моди дбає і про стан вашого волосся, термобігуді абсолютно нешкідливі.

Що таке термобігуді

Термобігуді - це, загалом-то, самі звичайні бігуді, на які можна накрутити локони. Але їх виготовляють зі спеціальних матеріалів (м'якої пластмаси), які не пошкоджують волосся. Усередині термобігуді знаходиться парафіновий стрижень. Ви знайдете в магазинах такі бігуді для волосся різних розмірів, а також в комплекті є підставка.

Багато дівчат люблять накручувати локони електричними щипцями, але волосся при цьому ушкоджуються. Тому краще накручувати локони на термобігуді, які не будуть перепалювати волосся або сильно сушити їх. Ефект від завивки за допомогою термобігуді буде триматися значно довше, ніж при використанні звичайної плойки. Якщо ви нікуди не поспішаєте, то кращим варіантом для вашої зачіски і здоров'я волосся стануть термобігуді.


Електричні щипці виручать вас в екстрених випадках, коли красиві локони вам потрібні терміново.

Якщо порівняти термобігуді і звичайні бігуді, то переваги у перших значні. Час, який вам потрібно, для того, щоб накрутити локони, помітно скорочується, термобігуді дуже прості у використанні, зачіска тримається довго. У цих пристосувань для завивки є спеціальні кріплення, які не пошкоджують структуру волосся. Щоб накрутити на локони звичайні бігуді, їх потрібно закріплювати резинкою.

Як накрутити пасма на термобігуді

Термобігуді потрібно нагріти до певної температури, яка оптимальна для волосся. Центральний стрижень нагрівається в першу чергу, потім тепло надходить до поверхні пристосування. Цей спосіб нагріву забезпечує дбайливу фіксацію пасма.

Для красивої завивки потрібно не більше 15 хвилин вашого часу, тому накрутити локони можна і перед зустріччю або вечіркою. Немає жодних обмежень за типами волосся, термобігуді підійдуть абсолютно всім.

Перед тим, як накрутити локони, бажано вимити волосся з кондиціонером. Сухі або трохи вологі тонкі пасма накручуйте на термобігуді. Використовуйте пінку, гель або інше фіксуючий засіб, яке у вас є.

Бігуді охолонуть через 15 хвилин після того, як ви їх накрутите на волосся, і тепер ви можете їх зняти. Кудрі не потрібно розчісувати, просто збийте їх руками.

Використовуйте термобігуді для того, щоб накрутити пасма, і ви зможете зробити собі зачіску з дрібних або великих локонів всього за 15 хвилин. Постарайтеся зробити зачіску природною і рухомий. Термобігуді вам в цьому допоможуть, зберігши при цьому здоров'я вашого волосся.