Багато дівчат вважають за краще стрижки середньої довжини. І не всі знають, як заколоти волосся, якщо у вас не "коса до пояса". Звичайно, ніхто не хоче мати неакуратну зачіску. Чоловічу увагу і заздрість подруг вам гарантовані, якщо ви будете знати, як красиво заколоти волосся середньої довжини. Відмовтеся хоча б на час від звичайних непомітних шпильок-крабиков або нудною косички. Ваше волосся, навіть якщо їх довжина середня, можна заколоти оригінальним способом і отримати дуже привабливу зачіску. Причому вам не доведеться йти в перукарню і сидіти в черзі. Просто проявіть трохи фантазії, і ви заощадите свої гроші і особистий час. Якщо ви хочете зробити ефектну і яскраву зачіску, заколовши волосся середньої довжини, то бажано використовувати кілька оригінальних красивих заколок. Є кілька способів, які ви можете використовувати як інструкції по створенню зачісок з волосся середньої довжини.

Три способи ефектно заколоти волосся

Перший спосіб. Зробіть тугий хвіст на маківці за допомогою резиночки. Якщо хочете, можете залишити тонкі пасма з боків, це зробить зачіску витонченою. Тепер намотайте тонку пасмо волосся навколо резиночки, щоб замаскувати її. Візьміть тонку пасмо волосся із зібраного хвоста, закрутіть її в тугий джгут. Тепер потрібно укласти джгутик у вигляді кільця і заколоти його біля основи хвоста за допомогою шпильки або невидимки. Укладайте всі пасма з хвоста в такі колечка. Навіть якщо у вас стрижка середньої довжини, заколоти їх так зовсім нескладно. Ви можете заколоти колечка в безладді, тоді вийде стильний ефект легкогобеспорядка. До речі, якщо вам не подобаються прямі звисають прядки середньої довжини з боків, то ви можете їх підкрутити за допомогою плойки або термобігуді.

Другий спосіб. Розділіть волосся на верхню і нижню частини.


Від верхнього кінчика вуха до верхівки - це верхня, а все інше - нижня. Зробіть два пасма з верхньої частини, розділивши волосся по проділу. Потім потрібно заколоти ці два пасма ззаду, використовуючи красиву заколку. Можете попередньо укласти кожне пасмо у вигляді легкої хвилі. Пасма з нижньої частини можна підкрутити брашингом або плойкою, але тільки злегка. Цим способом дуже легко красиво заколоти волосся середньої довжини.

Третій спосіб. Цей спосіб заколоти волосся середньої довжини трохи складніше. Підберіть для зачіски крупну невидимку і ефектну шпильку. Починаємо робити все так, як описано в другому способі. Коли будете робити проділ при поділі волосся верхньої частини, то можете зробити його косим. Після того як зробили проділ, візьміть дві отримані пасма. Тепер потрібно перекрутити пасма між собою. Заколіть місце скрутки великий невидимкою. Кінчики пасом заколювати не потрібно, опустіть їх по сторонах. Тепер потрібно взяти нижню частину волосся. Розчешіть або начешіть її, щоб додати об'єм. З нижньої частини волосся зробіть одну пасмо, підійміть її вгору. При цьому сама пасмо повинна проходити між звисаючими кінчиками двох верхніх скручених пасом. Тепер потрібно заколоти цю нижню частину трохи вище місця скрутки верхніх пасом. Розправте кінчики прядок. Якщо ви все зробили правильно, то з волосся середньої довжини у вас вийшов "бант".

Якщо хочете щодня ходити з новою зачіскою, то просто спробуйте заколоти волосся середньої довжини кожним з цих способів. Проявіть трошки фантазії, і навіть один, найпростіший з цих способів, стане основою для нових зачісок з волосся середньої довжини.