Вже багато століть жінка задається одним і тим же питанням: як виглядати молодше. Природно це закономірне бажання кожної жінки. Всі ми розуміємо, що з часом привабливість молодих років спливає все далі й далі. Але ж так хочеться виглядати хоч трохи молодше, особливо для свого коханого чоловіка, хочеться повернути ту красу і молодість, які колись змусили його закохатися в нас. Однак на ті методи, які пропонує пластична хірургія з метою виглядати більш молодою, може зважитися далеко не кожна жінка. Це пов'язано і з психологічним бар'єром, і зі страхом за своє здоров'я, і з матеріальним чинником. І не завжди бажання виглядати молодше зможе перебороти всі ці перешкоди. Тому в останні час більш популярними стають різноманітні косметичні методи і нові так звані б'юті-прийоми, які не тільки можуть допомогти вам виглядати молодше, але й не позначаться негативно на вашій кишені.

Кілька правил як завжди виглядати молодий

У боротьбі проти зморшок хорошим засобом є всілякі крему з ретинолом, які насичують вашу шкіру вітаміном А. Саме цей спосіб вважається найбільш прийнятним і нешкідливим в сучасній косметології. Вплив вітаміну А дозволяє активно оновлювати клітини, що в результаті допомагає вам виглядати молодше. Дослідження підтверджують, що вже через шість місяців застосування засобів з ретинолом зморшки починають розгладжуватися, а шкіра набуває велику пружність.

Якщо ви не хочете експериментувати з новими кремами, то завжди можна купити вітамін А в його рідкому вигляді, який продається в аптеках, і додавати його в свій щоденний крем. Однак у цій справі головне не переборщити. Тому для того, щоб виглядати молодше потрібно додавати по одній-дві краплі вітаміну А.

Якщо через кілька днів після того, як ви почали підживлювати свою шкіру ретинолом, у вас з'явилося лущення або почервоніння шкіри на обличчі, то не варто турбуватися. Це звичайна її реакція на вітамінну підживлення. Щоб позбутися від цих не надто приємних наслідків, можна знизити порцію ретинолу, яку ви додаєте в свій крем, а потім поступово її збільшувати. Або ж якщо ви хочете виглядати молодше і при цьому не страждати від таких побічних ефектів, можна почати приймати ретинол спочатку раз на тиждень, потім два, три рази і т.д, поки не дійдете до потрібної кількості.

Ще одним не менш дієвим способом в тому, щоб виглядати молодше, є регулярний пілінг. З часом шкіра на обличчі стає сухішою, що пояснюється тим, що на ній скупчуються частинки відмираючого епідермісу.


У цьому випадку вашим вірним помічником стане пілінг, основним завданням якого є видалення омертвілого шару шкіри. Таке очищення обличчя не тільки дозволить вам виглядати молодше, але й піднімить нові клітини до верхнього шару шкіри, які містять вологу. Таким чином, будуть краще вбиратися і всі активні інгредієнти.

Однак пілінг потрібно робити правильно, враховуючи ваш тип шкіри. Найкраще віддати свою перевагу хімічним пилингам, в основі яких містяться органічні кислоти. Особливо це стосується тих жінок, у яких чутлива шкіра. Більшу ефективність до того, як виглядати молодше, додасть микродермабразия.

Надати вам молодість і свіжість зможе і освітлення волосся. Це не означає, що вам негайно потрібно перетворитися з брюнетки в блондинку. Рекомендується просто поступово переходити на світлі відтінки фарби, або ж освітлити область волосся навколо обличчя. Запам'ятайте, що темне волосся надають такий же темний відтінок і вашій шкірі, що зовсім не дозволить вам виглядати молодше.

Природно не варто забувати і про те, що помітний шкоди шкірі обличчя завдає сонці. Отже, вам нудно намагатися всіляко захищати шкіру від прямих сонячних променів, оскільки саме з віком ця шкода все більше відбивається на стані вашої шкіри. Це цілком закономірно і може відобразитися як на появі зморшок, так і на появі пігментних плям. Тому, щоб виглядати молодше, використовуйте креми з SPF-захистом, дія яких можна посилювати вітамінами А, Е, С. При виборі такого крему враховуйте тип своєї шкіри і те, в який час року ви будете його використовувати (взимку допускається менша ступінь SPF- захисту).

Для жінок старшого віку, які бажають виглядати молодше, рекомендують використовувати більш легкі і прозорі основи під макіяж. Також можуть бути корисними рідкі структури або флюїди. Вкрай небажаними в цьому випадку будуть матові відтінки.

Крім того, для додання молодості вашому обличчю важливо підібрати правильну чубок. Це однозначно допоможе вам виглядати молодше. Та й взагалі будь-яка чубчик може приховати небажані зморшки на лобі, а також зробити ваше обличчя візуально молодше. Це стосується і форми брів, занадто широка або занадто вузька форма яких може псувати ваш вигляд. Однак у цій справі краще довіритися фахівцеві, який зможе підібрати вам максимально відповідну форму. Тільки тоді ви зрозумієте, що такі, здавалося б, незначні деталі як чубчик або форма брів можуть допомогти вам виглядати молодше.