Вищипнути брови красиво - важливе завдання для кожної дівчини. Брови повинні бути витонченими, помітними і акуратними. Ніякої макіяж вам не допоможе, якщо ви не змогли вискубати красиво брови. Щоб результат був ідеальним, вам потрібно всього лише десь вискубати, в якомусь місці підмалювати. Якщо у вас широкі густі брови, то ви легко зможете вискубати їх красиво. За твердженням фахівців, краще проводити вищипування у напрямку росту волосини. На шкірі знаходяться сальні залози, тому перед процедурою корекції волоски рекомендується припудрювати.

Яка довжина брів вважається ідеальною

Щоб красиво вищипнути брови, ви повинні розрахувати їх довжину. Для цього вам знадобиться олівець. Приклавши його від крила носа до внутрішнього кута ока, ви отримаєте точку початку, а до зовнішнього кута ока - закінчення.

Пам'ятайте, що форма обличчя теж впливає на техніку корекції. Дівчатам з особою овальної (витягнутої) форми рекомендується вискубувати верхній край брови. Якщо у вас обличчя круглої форми, то вискубувати потрібно знизу. Так ви візуально "підніме" лінію брови, і обличчя буде виглядати красиво. Не залишайте волоски на переніссі. Вони завжди виглядають дуже непривабливо. Після корекції обробіть брови серветкою, просоченою спиртом, а потім змажте зволожуючим кремом.

Як вискубувати брови, якщо вам боляче

Деякі жінки не можуть вискубати брови красиво, тому що бояться больових відчуттів. Якщо після висмикування волоска ви притисне пальцем цю ділянку шкіри на 15 секунд, то біль не буде такою сильною. Перед тим, як почати вискубувати брови ви повинні вимити руки, щоб не занести інфекцію. Також рекомендується протерти пінцет спиртом. Важливо не тільки вискубати все красиво, але й безпечно для здоров'я.

Якщо після вищипування ви відчуваєте біль, то вам допоможе холодний компрес на 5 хвилин або протирання кубиком льоду. Масування шкіри круговими рухами також допоможе зменшити біль. Так ви зможете вискубати красиву і рівну форму, не відволікаючись через біль.

Що робити, якщо ви вискубали брови не дуже красиво

Якщо вам не подобається та форма, яку ви надали, то вам доведеться почекати.


Через 10 днів волоски відростуть, і ви зможете вискубати брови красиво. Якщо ж і вдруге у вас не вийшло ідеальної форми, то не потрібно турбуватися. Один візит в салон краси - і ваші проблеми вирішені, причому професійно і красиво. Спеціаліст зробить ваші брови красивими, а потім ви й самі будете дотримуватися ідеальної форми.

Можливо, ви просто перестаралися, і ваші тонкі брови виглядають не дуже красиво. У цьому випадку вас виручить олівець для брів. Просто підберіть колір, який вам підходить, і намалюйте собі ідеальні брови. Не слід занадто сильно натискати на олівець. Нанесіть штрихи, а потім щіточкою розподіліть олівець. Тепер ваші брови будуть виглядати красиво.

Техніка корекції - як правильно вищипнути брови

Якщо ви ризикнете проводити вищипування при недостатньому освітленні, то результат не буде виглядати красиво. Ви можете не побачити ті волоски, які при яскравому освітленні будуть помітні. Тому краще проводити корекцію при хорошому освітленні, бажано - біля вікна. Якщо у вас немає можливості вискубати брови вдень при світлі сонця, то включите лампу денного світла.

Пінцет потрібно тримати паралельно особі. Не слід висмикувати кілька волосин відразу, так ви не зможете контролювати зміна форми. Тому дотримуйтеся правила - волоски висмикувати потрібно по одному. Пінцетом захоплюйте волоски близько до коренів. Не думайте, що половинки волосків виглядають красиво. Починайте вищипування знизу від зовнішнього кордону, просуваючись до середини. Потім видаліть волоски на переніссі. Останній етап - зробити красиво корекцію форми внутрішніх кінців. Бажано не концентруватися довго на одній дільниці. Пам'ятайте, щоб вискубати брови красиво, головне - не перестаратися. Не забудьте видалити тонкі волоски-пушок над бровою. Вони бувають помітними, а це не виглядає красиво. Цей верхній ділянку потрібно вискубувати в останню чергу.

Отримати красивий результат зовсім нескладно. Не нехтуйте цією важливою процедурою. Якщо ви не будете проводити регулярну корекцію, то через певний час вам доведеться робити все заново - визначати форму і намагатися вискубати брови красиво і акуратно.