Дівчата іноді потрапляють в ситуації, коли потрібно зробити з пасом красиві кучері, але ніяких пристосувань під рукою немає. Але цю проблему можна легко вирішити, потрібно лише згадати про підручні засоби. Є чудовий спосіб - ви можете накрутити волосся на ганчірочки і отримати чудові локони. Не думайте, що цей спосіб застарів і тому не варто його використовувати. Якби у вас були сучасні бігуді, то ваш сон був би некомфортним. Так що вміння накрутити волосся на ганчірочки або папір вам дуже знадобиться. Особливо якщо вам знадобилася завивка на ніч.

Як зробити інструменти, щоб накрутити пасма

Вам знадобиться щільний папір, яка повинна бути м'якою, і тканина. У минулому багато жінок використовували навіть газетний папір, щоб накрутити волосся на ганчірочки. У ті часи був дефіцит потрібної паперу, але зараз ви знайдете все, що потрібно. Просто пам'ятайте, що газети краще не використовувати, тому що в типографської фарби багато свинцю. Щоб не завдати шкоди волоссю, використовуйте папір для письма (тонше, ніж папір для принтера).

Наріжте з паперу смужки будь-якої довжини, їх ширина повинна бути 7 - 10 см. Ширина смужок залежить від вашого волосся і від того , які кучері вам потрібні. Тепер потрібно зробити ганчірочки, щоб накрутити ваші пасма. Наріжте тканину на смужки. Ширина смужок повинна бути 1 - 1,5 см, а довжина - рівною ширині паперової смужки плюс кінці, щоб зав'язати інструмент. Загорніть паперову смужку в трубочку, але попередньо вставте тканину. У вас вийшла папільйотки, і ви зможете накрутити волосся на ганчірочки.

Можна завивати пасма в красиві локони і без паперу, використовуючи бинт або бавовняну тканину (ганчір'я).


Потрібно тільки правильно нарізати тканину на смужки. Ганчірочки не повинні бути вузькими, інакше вони розповзуться. Смужки потрібно зробити трохи довше, ніж в способі з папером.

Спробуйте накрутити волосся так: посередині ганчірочки покладіть кінчик прядки, потім зав'яжіть вузол, тепер потрібно накрутити локон навколо ганчірочки і зав'язати вузол для фіксації.

Як домогтися найкращого ефекту від накручування волосся на ганчірочки

Одягніть косинку поверх завитого пасом. Так волосся не розкрутяться і ваші саморобні папільйотки НЕ розв'яжуться. При денної завивці косинка теж необхідна.

Використовуйте ваші улюблені фіксуючі засоби - гель або мус. Натуральні засоби теж можуть допомогти - пиво, міцний чай, вода з цукром добре фіксують локони і приносять користь волоссю.

Якщо ви просто накрутіть волосся на ганчірочки і не будете використовувати додаткові фіксуючі засоби, то кучері протримаються завитими 4 - 5 годин. Якщо накрутити вологе волосся, то локони будуть завитими трохи довше. Але пам'ятайте, що папір намокне, і волосся будуть довго висихати.

завиваючи волосся за допомогою ганчірок і паперу, ви отримуєте вигоди - будь-який розмір кучерів, будь-яку кількість саморобних папільоток, ефект зиґзаґоподібних кучерів (як в салоні). Експериментуйте і створюйте стильні зачіски! Щоб красиво накрутити волосся, вам не потрібно купувати купу сучасних інструментів. Просто навчитеся накручувати волосся на ганчірочки, цей корисний прийом повинен бути в арсеналі будь стильною і ефектною леді.