Для кожної жінки брови є не тільки захистом для очей, а й своєрідною прикрасою особи, вибравши правильну форму якого можна створити свій неповторний образ. Саме тому дуже важливо вибрати ту форму брів, яка додасть вашому обличчю якусь особливість, якусь родзинку. Ми хочемо поділитися з вами кількома професійними секретами візажистів, як правильно робити корекцію брів.

Тенденції у виборі форми брів

Форма брів змінювалася кожного разу, коли змінювалася мода у виборі одягу, зачіски, способу життя. Тому брови пройшли цілу еволюцію свого розвитку від чорних і густих до світлих і ледве помітних. До того ж форму брів завжди вибирали відповідно до форми всього обличчя, очей, губ, зачіски. Загалом, для того, щоб можна було вибрати відповідну вам форму, потрібно було врахувати всі ці нюанси. І не завжди та форма брів, яка була популярна в той чи інший час, могла підійти всім жінкам. Багато від цього страждали, адже як, наприклад, світловолоса блідолиця дівчина могла вибрати собі чорні густі брови. Звичайно ж, ніяк. Однак проходило якийсь час, і в моді вже була форма брови-ниточки. І так постійно, немов по спіралі.

Правило вибору форми брів

Не довго думаючи, візажисти придумали основне правило, яким необхідно керуватися, коли вибираєш собі ту чи іншу форму брів. І назвали вони це правило правилом трьох ліній.

Це правило дозволяє розрахувати ідеальні пропорції брів для кожної жінки. А полягає воно в тому, що у будь брови існують три її основні точки. Перша точка - це її початок, яке розмістилося у перенісся. Друга точка - це її вершина, та сама точка вигину. І третя точка - це її кінець, в області скроні. Якщо правильно розставити акценти на всіх трьох точках, то будь-яка жінка завжди зможе вибрати собі правильну і потрібну форму брів.

Як вибрати ідеальну форму брів

Всього існує чотири основні форми брів - прямі, або горизонтальні, дугоподібні, брови врозліт і брови зі зламом.


Однак яка б їх форма не була в моді, необхідно вибирати форму тільки у відповідності зі своїм відображенням у дзеркалі. Адже те, що підійде вашій подрузі, не обов'язково підійде і вам. Тому багато візажисти говорять про те, що не завжди свою зовнішність можна змінити тільки за допомогою пластичної хірургії, іноді достатньо просто правильно скорегувати форму ваших брів.

Отже, для того, щоб вибрати максимально відповідну вам форму брів, спершу необхідно визначити форму вашого обличчя.

Якщо у вас квадратна форма обличчя, то вам можна вибрати довгі дугоподібні брови. Якщо ж у вас достатньо широке обличчя, то вам слід віддати перевагу піднесеним брів, що зможе в якійсь мірі подовжити його. Прямокутному і витягнутому особі підійдуть горизонтальні прямі брови з непомітним вигином. Якщо у вас кругла форма обличчя, то сміливо вибирайте брови з вигином, що трохи згладить ширину особи.

Також слід враховувати, які риси вашого обличчя є домінуючими. Наприклад, якщо ви володієте кілька масивними рисами обличчя, то вам слід вибрати яскраві і густі брови. Це створить певну гармонію. Дівчатам з маленькими очима краще вибрати більш опуклу і широку форму брів, відсунувши їх подалі від перенісся. Якщо у вас достатньо великий ніс, то цей його маленький недолік можна приховати яскравими і виразними бровами дугоподібної форми. А ось до пухким і великим щоках потрібно вибрати такої ж ширини брови.

Ми розповіли вам основні правила того, як вибрати собі найбільш оптимальну форму брів. Однак не поспішайте їх коригувати. Спочатку можна просто скористатися олівцем для брів і намалювати собі правильну форму. Якщо ви подивитеся в дзеркало і знайдете себе привабливою дівчиною з виразним обличчям, значить, ви вибрали правильну форму брів. Успіхів вам!