Чи важливо оформлення подарунка? Як ви подаєте подарунок? Хто його пакував - ви чи продавець у відділі подарунків? Відповіді на ці питання важливі, особливо для адресата вашого презенту. Адже красиво і стандартно упакувати подарунок - це не оригінально. Папір одноманітного фасону, яскраві банти - це стандартна упаковка. Тому творчий підхід дуже важливий.

Кожній людині приємно отримати на свято незвичайний інтригуючий і блискуче оформлений згорток, який так хочеться відкрити і так шкода це робити. Якщо ви самі постаралися красиво упакувати подарунок, і у вас вийшло - то винуватець торжества буде вам особливо вдячний. До того ж, вас буде вважати творчим і креативним людиною. Давайте розглянемо декілька варіантів, як красиво упакувати подарунок і здивувати родича, колегу по роботі або друга.

Ідеї незвичайної упаковки:

- колаж з "найкращих спогадів "- роздрукуйте найяскравіші і позитивні фотографії, на яких повинен бути присутнім винуватець торжества. Ви можете роздрукувати готовий колаж або наклеїти фотографії на папір для упаковки. Потім вам залишиться тільки красиво упакувати подарунок.

- визнання в любові - оригінальна ідея, яка дозволить вам красиво упакувати подарунок для вашої другої половинки. Вам потрібно знайти фразу "Я тебе люблю" на різних мовах світу. Виберіть різні шрифти і зробіть роздруківку. Тепер виріжте фрази, наклейте їх на яскравий папір. Вам залишилося красиво упакувати і загорнути презент. Ваш улюблений чоловік буде в захваті.

- квіти на упаковці - ви можете використовувати стандартну папір для оформлення подарунка. Але після того як красиво загорнете подарунок, на коробочку потрібно приклеїти пелюстки або бутони живих або штучних квітів.

- оформлення пляшки - чоловікам часто дарують пляшку з дорогим алкогольним напоєм (віскі, коньяк та інші). Якщо чоловік - ваш давній приятель, то ви можете красиво упакувати пляшку в фольгу. Але таке оформлення підійде тільки для ваших друзів, тобто шефу напій у фользі краще не дарувати. Отже, вам потрібно упакувати пляшку в фольгу, на горлечко надіти мініатюрну метелика або краватку.


Також ви можете намалювати на фользі штани і піджак маркером чорного кольору.

- спосіб упакувати подарунок інтригуюче і красиво - це дуже просто. Пам'ятайте принцип "матрьошки"? Вам потрібно кілька коробочок, які входять один в одного. Подарунок буде знаходитися у самій маленькій "коробочці-матрьошці". Це відмінний спосіб красиво упакувати подарунок і розважити винуватця торжества.

Корисні поради тим, хто любить сам упаковувати подарунки

Якщо хочете упакувати подарунок не тільки красиво, але і незвично, то враховуйте тематику свята. Наприклад, подарунок для батьків новонародженого буде оригінально виглядати, якщо його загорнути в дитяче ковдрочку і прикрасити стрічкою.

Якщо ви хочете самі красиво упакувати пам'ятний сувенір або іншу річ, то вам знадобляться незвичайні матеріали. Блискуча обгортка, яка продається у всіх магазинах, навряд чи когось здивує. Тому підготуйте заздалегідь газети, журнали, фольгу, вощений папір. Обрізки від старих шпалер теж будуть дуже оригінально і красиво виглядати. Постарайтеся не використовувати звичайні яскраві стрічки і банти. Так, вони допоможуть вам красиво і яскраво упакувати подарунок, але це буде занадто звичайне оформлення. Краще знайдіть мережива, наклейки, смужки з джинсової тканини або шкірозамінника. Вам знадобляться шматочки оксамиту, велюр, атласні стрічки, і навіть мотузка. Не забудьте прикрасити верхню частину упакованого подарунка. Для цього ви можете використовувати стрази, намистини, квіти та інші аксесуари, які підійдуть до упаковки за тематикою.

Ці ідеї - всього лише мала частина, адже ваша уява може знайти мільйон нових способів красиво і незвично упакувати подарунок. Просто пофантазуйте. Навіть просто вибравши стиль подарунка, ви зможете знайти багато варіантів оформлення. Постарайтеся підготувати матеріали для прикраси презенту заздалегідь. Тоді вам не доведеться терміново бігти в найближчий магазин і оформляти подарунок "як завжди". Винуватець торжества обов'язково оцінить те, що ви придумали і зробили упаковку своїми руками.