Накрутити волосся і зробити красиві локони можна багатьма способами, але репутацію експрес-методу по праву заслужило накручування на щипці. Але стилісти не рекомендують часто користуватися цим інструментом, адже підвищена температура негативно впливає на стан волосся. При нагріванні лусочки волосся відкриваються, і волосся стає ламким і січеться. Незважаючи на це, щипці - це один з найпопулярніших інструментів, які дозволяють накрутити волосся.

Чи є способи накрутити волосся на щипці без шкоди для волосся

Ви можете скористатися порадами з цієї статті, щоб максимально убезпечити волосся від шкідливого впливу високої температури і накрутити пасма в ефектні локони. При виборі щипців ви повинні звернути увагу на моделі, які заявлені виробниками як безпечні для здоров'я волосся. Оптимально накрутити пасма допоможуть інструменти з утримувачами з кераміки. Нещодавно з'явилися моделі щипців, робоча поверхня яких оброблена полегшують ковзання речовинами.

Якість та властивості косметики для укладання і догляду за волоссям теж важливі. Перед тим, як накрутити локони за допомогою щипців, використовуйте спеціальне захищає засіб, призначений для гарячої укладки.

Терморегулятор теж необхідний. Справа в тому, що фарбування робить волосся більш товстими, а накрутити такі пасма можна при підвищеній температурі. Чим більше товщина волосини, тим більш висока температура вам буде потрібно для завивки. Терморегулятор надасть вам вибір локонів, які ви хочете накрутити.

Підготовка до завивки щипцями

Вимийте голову і добре висушіть волосся. Нанесіть тільки термозахисної засіб, і нічого більше. Після цього потрібно добре розчесати волосся і зробити проділ.

Завивка починається з маківки.


Беріть пасма, завивати їх і при цьому просувайтеся по колу вниз. Ефект природної об'ємної зачіски у вас вийде, якщо накрутити пасма в різні боки. А якщо ви збираєтеся на торжество і хочете здивувати всіх зачіскою початку XIX століття, то слід накрутити локони при високій температурі. При цьому всі пасма повинні бути завите в одну сторону.

Отже, включіть щипці і дочекайтеся, поки вони нагріються. Якщо ви користуєтеся ними в перший раз, то можете поставити годинник поруч і помітити час до розігріву. Не забудьте принести гребінець (гребінь).

Накручуємо пасма за допомогою щипців

Спочатку відокремте пасмо і розчешіть її. Потім потрібно захопити підставу пасма і закрити щипці. Гребінець залиште біля коріння волосся, інакше ви ризикуєте обпектися. Для додання обсягу біля коріння потрібно потримати щипці біля основи пасма протягом декількох секунд. Трошки поверніть щипці, щоб натягнути пасмо.

Привідкрийте щипці, щоб пасмо могла вільно ковзати. Просуньтеся до кінчиків волосся, захопіть їх і закрийте щипці. Вам треба накрутити волосся по спіралі і потримати пасмо в накрученном на інструмент стані кілька секунд. Тепер розкрутіть локон і відпустіть його кінчик.

Коли будете накручувати пасма, не забувайте про особливості зачіски. Дотримуйтесь напрямок завивки. Якщо ви хочете накрутити локони і створити просту, але ефектну зачіску, то надайте волоссю обсяг біля коріння і накрутіть кінчики пасом.

Після роботи зі щипцями волосся можна розчесати рідким гребенем. Якщо ж ви готуєтеся до свята, то можна і не розчісувати. У цьому випадку вам потрібно укласти зачіску лаком і обробити холодним потоком повітря за допомогою фена.