Рум'янець на щічках робить жіноче личко більш привабливим і яскравим. Правильно нанесені рум'яна роблять шкіру більш "живий". Багато жінок наносять це чудовий засіб для макіяжу лише на яблучка щік. Якщо ти робиш так само, то тобі пора навчитися наносити цю чудову косметику правильно. Якщо ти будеш дотримуватися правил техніки макіяжу, то будеш виглядати стильною завжди.

Інструмент для нанесення рум'ян і їх текстура

Якщо ти вже підібрала рум'яна, то напевно звернула увагу на пензлик в комплекті. Найчастіше вона досить маленька, і їй важко наносити таку косметику. Підправити макіяж ти їй зможеш, але не більше того. Щоб тобі було зручно наносити рум'яна, підбери дві спеціальні кисті. Тобі знадобиться кругла велика пензлик для нанесення косметики і плоска - їй ти будеш коригувати вилиці. Якщо ти купила рідкі рум'яна, то тобі знадобиться набір спонжиком. Не всім дівчатам подобається наносити косметику пальцем, тому спонж тобі знадобляться.

Найкраще підібрати рум'яна рідкої і сухої текстури, щоб робити вечірній і денний макіяж. Однією текстурою тобі не обійтися, якщо ти хочеш створювати вдалий make - up. Сухі рум'яна потрібно наносити поверх прозорої пудри, так вони відмінно розтушовують. Твоя шкіра стане шовковистою, а контур обличчя буде ідеально підкреслять. Це самий підходящий варіант для вечірнього макіяжу.

Для денного макіяжу потрібно наносити рідкі рум'яна, які чудово вбираються шкірою. Саме тому вони непомітні при яскравому освітленні. Перед тим, як наносити рідкі рум'яна, потрібно зволожити шкіру рідким тональним кремом. Шкіру не припудрюйте, на тональний крем відразу потрібно наносити рум'яна. Зріла шкіра перетворюється після нанесення рідких рум'ян - вона стає більш зволоженою.

Щоб правильно підібрати відтінок, нанеси пробник на тильну сторону зап'ястя. Відповідний тобі відтінок буде темніше шкіри на два тони.

Правила і техніка макіяжу при нанесенні рум'ян - контурування

Одне з головних правил - забудь про "лялькових п'ятачках", так зараз рум'яна не завдають. Вони повинні бути природними, як колір твоєї шкіри.


Є ще одне правило - рум'яна повинні зробити твої щічки сяючими. Матові щоки виглядають плоскими, до того ж вони візуально зістарять твоє личко. Якщо твої щічки повні, то в цьому випадку тобі потрібно наносити саме матову косметику для візуального зменшення.

Отже, перший крок - підкреслити лінію вилиць. Для цього тобі потрібно злегка втягнути щоки і наносити пензлем рум'яна. При цьому слід рухатися від вуха в напрямку до куточка рота. Потім рум'яна потрібно розтушувати круговими рухами. Після цього розтушуй рум'яна довгими рухами, але не круговими. Пензлик повинна рухатися, плавно огинаючи вилицю, при цьому ти малюєш букву "С" .При русі пензлика назовні лінія закруглюється у напрямку до скроні, всередину - підводиться до носа.

Тепер тобі потрібно набрати ще порцію рум'ян і зробити контур обличчя більш чітким. Для цього слід наносити їх на лінію щелепи. Починай рух від зовнішнього краю, а закінчуй на середині підборіддя. Не забудь нанести рум'яна на віскі, щоб відтінити їх. Це останній етап контурирования, і тепер потрібно зайнятися щічками.

Наносимо косметику на щоки

Тобі знадобиться кругла пензлик і світліший тон рум'ян. Набери рум'яна на кисть і злегка посміхнися, але не перестарайся. Інакше вони ляжуть зовсім не туди, куди потрібно. Ти ж не хочеш переробляти макіяж? Тепер потрібно нанести рум'яна на щоки і розтушувати їх до скронь. Не забудь нанести їх на лоб, підборіддя і на спинку носа (легким швидким рухом).

Тепер оціни результат. У перший раз може вийти трохи яскраво, але це можна виправити растушевкой.

Якщо хочеш наносити це чудово засіб як профі, то тобі знадобиться термальна вода. Просто окропити широку пензлик водою. Тепер промокає їй обличчя, трохи растушевивая рум'яна. Після цього твоє обличчя стане помітно свіже, а також на шкірі з'явиться "вологий" блиск.

Щоб змінитися, потрібно тільки вміти правильно наносити косметику, а це зовсім нескладно. Трохи практики, і ти себе не впізнаєш. Адже рум'яна допоможуть приховати недоліки обличчя і підкреслити достоїнства. Не всім краса дана від природи, іноді потрібно зайнятися своїм личком!