Багато жінок часто скаржаться на туш. Але вони не враховують те, що туш може не підходити їх віям, або вони не вміють їх правильно фарбувати.

Як правильно потрібно фарбувати вії

Спершу поговоримо про техніку, як правильно фарбувати вії, яких насправді безліч. Хтось підставляє пензлик до своїх віям і фарбує їх, кліпаючи, хтось навпаки, фарбує, рухаючи пензликом по віях. Деякі тримають пензлик горизонтально, інші вертикально, хтось рухає зигзагами, а інші прямо. Пояснюємо, нарешті, чому саме так. Коли туш намагаються фарбувати зигзагами, то вона у великій кількості залишається на віях і саме через це, здається, що обсяг вій збільшився. Ми б порадили цей метод дівчатам, у яких не дуже довгі і не дуже густі вії, так як рідкісні вії можуть просто злипнутися, а довгі придбають форму, яка не буде виглядати добре.

У тому випадку якщо ви піднесете пензлик до вій і почнете правильно фарбувати, кліпаючи, то ваші вії стануть пухнасті. Причому якщо ви будете моргати швидше, то шар туші, який буде залишатися на ваших віях, буде тонше. Але для цього потрібна хороша і не стара туш. Цей спосіб нанесення туші на вії ми б порадили дівчатам, яких природа не обділила віями і які більше підтримують натуральність, з цим способом вії будуть виглядати дуже натурально і пишно.

Основна частина дівчат намагаються фарбувати вії, і при цьому тримають пензлик горизонтально, але такі не всі і трапляються такі, які фарбують вії кінчиком щітки. Ми б не радили цього робити з тієї причини, що вії виходити абсолютно не натуральні. Вони будуть виглядати як якісь товсті палички, а це не правильно, тому що туш налипає відразу на кілька вій, а не на одну і процес розчісування не відбувається, так як відбувається при горизонтальному використанні.

Для того щоб правильно фарбувати вії, які знаходяться в куточках очей необхідно ширше розкрити їх, особливо це стосується зовнішніх куточків.

Як правильно фарбувати вії і скільки шарів туші наносити

В основному кількість шарів, які потрібно фарбувати на вії - це справа смаку, але, також як і в усьому іншому, тут теж існують невеликі хитрощі. На зовсім висохлу туш небажано наносити другий шар туші, так як вії виходити не прямими, а будуть виглядати як поламані і в підсумку обсипем. Фарбувати туш на свіжий шар теж не бажано, так як вона просто напросто вся счешется, а це не правильно. Найкраще правильно пофарбувати верхній шар вій, а після цього нижній і поки ви будете фарбувати нижній, то верхній шар підсохне до потрібного стану. Але не з усякою тушшю можна так робити, існують туші, які швидко засихають і такі туші найкраще наносити одним шаром. Вони утворюють на поверхні волосини нееластичну і щільну плівку, яка при механічному впливі розсипається і як наслідок туш вся обсипається. У цій туші дуже багато маслянистої речовини і вологи.

Туш, і у яких досить правильна масляниста текстура і до їх складу входить багато воску, на відміну від попередніх, можна сміливо фарбувати у два шари і не переживати про те що вона швидко засохне, так як час засихання у неї більше, так що інтенсивність можна коригувати не поспішаючи.


Знайти таку туш не складно, а навіть дуже просто. Достатньо взяти трохи туші і розтерти на пальцях. Якщо в ній буде багато води, то вона як би зв'яже пальці, а якщо в ній багато масла, то вона буде схожа на крем. Відразу після того як ви нанесли правильно туш на вії, їх можна починати розчісувати, але робити це потрібно відразу після нанесення не треба давати туші підсохнути. Правильно розчісувати вії можна старими щіточками від туші або гребінцями, спеціально зробленими для цього, наприклад, щіточка з щетини або пластикова гребінець. Пластикова гребінець дозволить розділити вії, а щітка з щетини здатна додати віям пухнастість.

Як правильно фарбувати вії за допомогою пластикових і гумових щіточок

Не так давно про ці щітках ніхто не знав, а сьогодні їх вже величезна кількість різновидів.

Силіконова щітка вважається класичною, вона не здатна зробити вашим віям супер-об'єм і зробити їх довгими, але вона зможе правильно розділити їх так, як не зробить цього, ні яка туш зі звичайною щіткою. Такий тушшю ми б порадили фарбувати очі дівчатам, у яких природно-густі і довгі вії.

Пластикова щіточка все робить, навпаки, з такою щіткою повністю відсутній поділ, і вона ділить вії на острівці. Така туш підійде тим, у кого і так рідкісні вії, що не злипаються. Тим, у кого м'які і тонкі вії така щітка абсолютно протипоказана, оскільки вона з ваших вій зробить три криві ниточки.

Густі щіточки з пластиковою щетиною можуть зробити вії об'ємними, особливо біля коренів. Правда такі щіточки не здатні працювати з формою вій, і правильно буде їх використовувати тим, у кого короткі вії.

Також існують і звичайні щіточки, їх теж насправді багато:

Щітка з суцільною щетиною - таку щітку придумали для того, щоб надати віям пухнастий обсяг.

Щітка зі спіральною щетиною - такі щітки придумані для жорстких вій. Під час нанесення туші такий щіткою її необхідно трохи прокручувати біля основи вії.

Щітка з довгою щетиною - цими щітками відмінно прочісувати щетину, при цьому вони залишають на віях достатню кількість туші.

Щітка з короткою щетиною - така щітка дуже зручна для того, щоб фарбувати вії в куточках очей.

Щітка з щетиною, коротше до країв - такі щітки поєднують в собі дві функції, вони роблять вії об'ємніше і профарбовують в куточках очей .

Щітка з довгою щетиною по краях - така щітка може піднімати вії і злегка їх підкручувати.

Ще існує величезна кількість різноманітних щіток, які поєднують у собі кілька видів щетини, про них немає сенсу розповідати так як, загалом, вони не роблять ні чого іншого і практично ні чим не відрізняються від основних видів щіток для вій, а тільки лише поєднують в собі властивості двох або трьох видів щетини.

Від того, наскільки правильно ви будите фарбувати вії, залежить весь кінцевий результат макіяжу, так як туш - це основна деталь будь-якої косметики. Вона здатна зробити ваші очі більш виразними.