Проходячи повз модного магазину взуття, кожна дівчина чи жінка не може не звернути уваги на гарні туфлі. Але зайшовши і примірявши, вони часто виявляються маленькими, і дуже рідко - великими. Це можна "пережити" якщо ваш розмір ноги стандартний, а якщо ні, то можна приступати до пошуку підходящого розміру взуття. Жінки з великим розміром ноги, добре знайомі з неприємностями, з якими доводиться стикатися постійно.

Самим вразливим дівчатам приходять навіть такі ідеї, як зробити хірургічну операцію на стопах. Але чи варто втрачати здоров'я через таку дрібницю, адже дуже легко розмір ноги зменшити візуально. Якщо правильно підібрати взуття, то розмір вашої ноги ніхто на перший погляд не визначить.

Що потрібно носити, щоб візуально зменшити розмір ноги

На сьогоднішній день вибір взуття дуже широкий, тому відповідну модель буде знайти зовсім не важко. Візуально розмір ноги можна зменшити, якщо одягнути і взути таке взуття і одяг, тобто туфлі повинні бути на високих підборах з круглим миском, брюки, тільки широкого покриву темних кольорів, колготи чи лосини повинні бути одного кольору з туфлями. Якщо ви не носите штани, то спідниця повинна бути оригінальною, щоб вона, а не туфлі притягували до себе увагу, щоб зменшити розмір ноги. Але, якщо ви пройдете найкрасивішій і впевненою ходою повз чоловіків, то на розмір вашого взуття він явно не зверне уваги.

Як зменшити розмір ноги за допомогою туфель

Купуючи туфлі, звертайте увагу на їх форму, так довгі і тонкі "шкарпетки", набагато збільшать розмір ноги, а ось туфлі з круглими "носками" зменшать, звичайно, візуально розмір ноги. Намагайтеся купувати туфлі на дуже високих підборах, так як "шпилька" зробить вас вище, ногу стрункішою, а стопу менше. Про гостроносу взуття, вам доведеться забути, найкращим варіантом буде класичне взуття, щоб зменшити розмір ноги. Колір взуття, також відіграє значиму роль, і так світла взуття, збільшує зорово ногу, а ось чорна допоможе зменшити. Ще візуально розмір ноги можна зменшити взуттям з різними вставками, ремінцями, пряжками, поперечними застібками, шнурівками і так далі.


Туфлі на невеликий танкетці теж виглядають непогано, і здатні візуально зменшити розмір ноги. Також на туфлях не повинно бути занадто багато прикрас, так як вони будуть привертати увагу до ніг і візуально її збільшать.

Як зменшити розмір ноги за допомогою широких штанів

Купуйте штани, як можна ширше і довше. Самим ідеальним варіантом будуть клешённие брюки, які зменшать великий розмір ноги. Такі штани чудово приховають спортивне взуття або взуття на танкетці.

Вузькі спортивні штани до низу завужені або зібрані гумкою, вам не підійдуть, оскільки вони покажуть всі недоліки, а не приховають.

Як зменшити розмір ноги за допомогою спідниць або суконь

Якщо ви не носите штани, а волієте сукні та спідниці, то вони повинні бути своєрідними, оригінальними та яскравими. Але пам'ятайте, якщо ви наділи колготи, то вони повинні відповідати тону вашого взуття. Тільки тоді оточуючі вас чоловіки не будуть звертати уваги на ноги, а будуть дивитися на ваш одяг.

Легка і впевнена хода

Дівчина повинна своєю ходою зводити чоловіків з розуму. Така хода абсолютно не чутна і плавна. Але деякі жінки ходять зовсім не так, вони тупотять, шарудять, розставляють при ходьбі ноги широко і так далі. Всі ці негативні риси, притягують увагу до ніг, а потім і до великого їх розміром. Замкнута і невпевнена в собі дівчина буде багато уваги приділяти своїм ногам, тобто кожну хвилину буде поглядати на них, щоб уберегти від чужих очей, але такими діями, вона тільки приверне увагу до своїх великим стопах, якими вона вважає великим недоліком. Насправді, дівчатам з великим розміром ноги, необхідно самим позбутися комплексів, і не "зациклюватися" на те, щоб зменшити розмір ноги. Якщо ви самі не позбавитеся від своїх комплексів, то інших вони тільки привернуть.

Корисні поради як зменшити розмір ноги

Як тільки стане тепліше, і ви знімете теплу і закрите взуття, доведеться надіти відкрите взуття, тобто шльопанці, сандалі і босоніжки. Влітку візуально можна зменшити розмір ніг за рахунок акуратного і темного педикюру. Пам'ятайте, що форма нігтів не може бути гострою.