У нинішні часи таке явище, як пластична хірургія, стрімко набирає обертів і займає досить-таки міцні позиції на ринку послуг. Все більше число жінок, які належать до різних соціальних верств і вікових груп, стають рівними у своїй чи не найголовнішому бажанні - бути красивою. І тут як не можна до речі доводиться пластична хірургія, точніше, одне з її відгалужень - косметологічна пластика.

Сучасна індустрія краси і здоров'я пропонує жіночому увазі безліч найрізноманітніших косметологічних процедур, основним завданням яких є омолодження і вдосконалення обличчя і тіла.

Британська компанія "Superdrug", яка успішно працює у сфері краси і здоров'я, задалася питанням: який вік є найбільш оптимальним для проведення такої процедури, як косметологічна пластична операція. З цією метою співробітниками компанії було проведено соціологічне опитування, участь в якому взяли 3000 жінок, що відносяться до вікової групи від 40 до 65 років. За підсумками цього анкетування було оприлюднено наступний результат: ідеальний вік жінки для проведення пластичної операції дорівнює 52 років 10 місяців і 4 дням.

Як відомо, раніше жінки боялися того моменту, коли їх вік досягне до 40-річної позначки , а тому всіма можливими способами намагалися зустріти його у всеозброєнні, тобто докладали максимум зусиль для того, щоб виглядати якомога більш добре і пристойно. Тепер же наближаючись до цієї цифри, більшість представниць прекрасної статі віддає перевагу зберігати спокій і незворушність і, як кажуть, "нести свої роки з гідністю".


Правда, рівно до того часу, поки їм справді не потрібна допомога пластичної хірургії.

Превалюючий більшість опитаних жінок з упевненістю заявили про те, що навіть у 50 років ніщо не завадить їм виглядати молодо і прекрасно, так як пластику ніхто не відміняв і вона вже давно перестала бути прерогативою багатих і знаменитих.

Кожна третя жінка, вік якої перемахнув 40-річний рубіж, вельми серйозно розглядає пластичну хірургію як єдино вірний спосіб рішення насувається вікової проблеми. Крім того, приблизно 20% опитаних 40-60-річних жінок зізналися в тому, що якби не грошове питання, який грає важливу роль в даній області, то вони негайно позбулися б головних показників старіння, тобто зморшок, для чого вдалися б до допомоги такої процедури, як підтяжка обличчя. Друге місце в списку їх обов'язкових "пластичних виправлень" займає блефаропластика (підтяжка повік), а третьою за популярністю процедурою стала абдомінопластика, що представляє собою позбавлення від жирових відкладень в області живота.

29% опитаних жінок середнього віку відповіли, що не замислюючись пожертвували б можливістю заволодіти мільйонним багатством заради того, щоб візуально стати молодше на 20 років.

До слова, не всі жінки виявилися готовими на такі кардинальні зміни своєї зовнішності. Так, третина опитаних учасниць заявили про те, що вони хотіли б повністю уникнути порожнинних пластичних операцій. Єдиним допустимим втручанням вони визнали ботокс.