Волосся для жінки - це справжнє багатство і розкіш, особливо, якщо вони здорові, блискучі і довгі. На довгому волоссі кожен день можна робити всілякі зачіски. Але для цього необхідно ні мало часу, а в наші сучасні дні молоді дівчата ведуть активний спосіб життя, тому у них не коли немає часу не тільки на зачіску, але і на більш важливі речі.

Зайнятість - це головна причина, по якій дівчата, володіючи "шикарними" волоссям, не завжди можуть повністю показати їх красу. Зазвичай зачіска робиться за кілька хвилин, також відбувається і побутове життя, все на бігу. Тут вже ні чого не змінити, така наша сучасна життя. Тим не менш, не завжди, те, що зроблено на швидку руку потворно і жахливо. Наприклад, швидка зачіска - це хвіст. Багато хто скаже, що це банальність, а деякі скажуть і доведуть, що хвіст можна зробити - простим і одночасно оригінальним і своєрідною прикрасою голови.

Ваш новий образ залежить тільки від вашого світогляду, від того як ви ставитеся до себе і як ви будите створювати зачіску. Будь-яка жінка або дівчина може невеликим зусиллям перетворитися на чарівну і привабливу особу, за допомогою найпростіших навичок і зусиль. Кілька тренувальних днів і ваша зачіска буде нагадувати незабутній шедевр.

Варіанти зачісок

Багато зачіски не залежно від того, які вони повсякденні або вечірні "беруть свій початок" зі звичайного кінського хвоста. А приклавши до нього трохи уяви, можна зробити модну зачіску. Кожна дівчина може в це найпростішу зачіску внести свою родзинку, після чого вона стане карколомної.

Як зробити високий хвіст з волосся

Ця зачіска вважається найпростішою. Вам необхідно зібрати волосся якомога вище, тобто на маківці. Прослідкуйте, щоб не з'явилися "півні". Потім візьміть гумку і зафіксуйте нею волосся. Зачіска готова, але за бажанням гумку, яка тримає волосся можна приховати пасмом волосся і закріпити шпилькою, щоб пасмо НЕ розкрутилася або прикрасити атласною стрічкою.

Як зробити оригінальний хвіст на потилиці

Деякі дівчата цю зачіску вважають повсякденною і не цікавою, але з ними можна не погодитися, так як така зачіска може за лічені хвилини зробити з вас "королеву".


Отже, як же це зробити. Вимийте голову, висушіть голову феном, а потім начешіть верхівку і зберіть в звичайний хвіст тільки на потилиці. Начесане волосся необхідно прикрити рівними волоссям без начісування. Прикрасити голову можна невеликими невидимками, заколочкамі, бантом або ободом. Ваша фантазія повинна бути безмежна, тому з такою зачіскою ви можете сміливо експериментувати хоч кожен день.

Як зробити хвіст з волосся на боці

Ця зачіска по-своєму оригінальна і чарівна. Робиться дуже швидко, а виглядає ефектно. Цей асиметричний хвіст створюється як з кучерявого волосся, так і з абсолютно рівних. Тут ви самі вирішите, який варіант вам до душі. Для створення недбалої зачіски, вам знадобиться начесать верхівку і зібрати волосся з одного боку на будь-якій висоті, чи то на маківці, чи то на потилиці. Хвіст фіксуйте шпилькою або гумкою. Якщо у вас є чубчик, то вона додасть до вашої зачісці трохи "навіженої", а якщо у вас немає чубчика, то переживати не варто.

Як зробити ефектний хвіст з волосся на боці

Такий хвіст виглядає ефектніше, ніж попередній. Для цього вам необхідно накрутити окремо всі пасма, тобто зробити з волосся кучеряве спіральки, які не потрібно розчісувати. Вам необхідно брати пасма біля правого вуха і точно фіксувати маленькими невидимками або шпильками по колу до лівого вуха. Отаким чином, всі локони повинні бути обмотані навколо голови. Після такої процедури все волосся виявляються в одного вуха, після чого їх заколюють гумкою або шпилькою. Виходить чарівна і святкова зачіска.

Як зробити "недбалий" хвіст з волосся

Ця зачіска допоможе вам виділитися з натовпу, вона зробить вас досконалої за лічені хвилини. Найголовнішим елементом тут є кучеряві локони знаходяться навколо особи. Вам потрібно взяти деякі пасма і начесать їх. Потім зберіть їх в хвіст приблизно, на потилиці. Безладна зачіска готова.

З довгого волосся можна зробити різні хвости і створити свій незабутній образ. Пам'ятайте, що хвости можуть бути як щоденної зачіскою, так і вечірньої. Намагайтеся бути індивідуальною особистістю, що б виділитися з натовпу.