Паркетне покриття створює в будинку затишок і блиск, тому користується особливою популярністю. Будь-яке стильове рішення буде ідеально підходити під паркет, так як він поєднується з будь-яким дизайном. При покупці виробу обов'язково зверніть увагу на виробника та якість упаковки. Продукт повинен знаходитися в коробці з картону, і герметично запаяний.

Вологість дощок повинна бути в межі 10%, перевірити це можна вологоміром. Багато виробників порушують технологію створення паркету, у зв'язку з чим, продукт не виправдовує надій покупців. Тому консультація майстра не почне зайвою, тим більше що будь-який паркет має гарантійний термін.

На задніх і торцевих, а так само лицьових поверхнях не повинно бути слідів від опіку, які могли з'явитися при обробці неякісним інструментом.


Тріщини по поверхні паркету говорять про надмірну сушінні продукту і його низьку якість.

Найнадійнішою деревиною є дуб, він має максимальний термін експлуатації. Крім дуба можна віддати перевагу клену і горіху. Серед найбільш нестабільних порід можна виділити бук: на такому паркеті дуже скоро можуть з'явитися западини. Вільха вважається найстабільнішою породою, при цьому вона має привабливий зовнішній вигляд і великий термін використання. Її рожевий колір давно вже полюбився гурманам.

Якщо меблі у вашій кімнаті темного кольору, то в цьому випадки, краще віддати перевагу виробу з клена. Цей матеріал має дуже гарний кремовий відтінок і виглядає елегантно на темному тлі.