Кожен дизайнер повинен знати основи ландшафтного дизайну, але і власникові дачі або котеджу не завадить освоїти і зрозуміти всі принципи цієї справи. Завдяки отриманим знанням можна втілити з мрії в реальність садову ділянку своєї мрії, при цьому не доведеться вдаватися до допомоги фахівців. А це означає, що ви не тільки виконаєте мрію, але і заощадите чимало коштів, так як витрачати їх на плату фахівцеві не доведеться.

Звичайно, економія тут не головне. Ландшафтний дизайн, це дуже цікаве заняття, саме воно дозволить вам відкрити в собі новий талант, який стане улюбленою розвагою приносить масу задоволення і грошей.

Так вийшло, що зазвичай основами ландшафтного дизайну займаються жінки , хоча чоловіки можуть скласти їм гарну конкуренцію.


Потрібно постійно розвивати в собі багату фантазію і мати художній смак.

Звичайно, почавши займатися подібною справою вам не обов'язково кидати свою роботу, але часом не буде витрачено даремно - наприклад, ви зможете підтримувати в ідеальному стані свою ділянку. Також ви можете придумати щось, що додасть вашому саду індивідуальності. Таким чином, багато ідей можна втілити за допомогою ландшафтного дизайну. Не потрібно боятися починати займатися цією справою, і ви зрозумієте, що сад, зроблений своїми руками, варто витраченого часу.