У душі кожної жінки живе рукодільниця. Зробити щось своїми руками - це потреба. В'язання спицями - найцікавіше заняття. Можна самому виготовити таку річ, яка б радувала вас довгий час. Для цього потрібно просто навчитися в'язати спицями. Навчитися можна за допомогою того, хто вже в'яже, або за допомогою довідників з малюнками дій при в'язанні. Будь-якому під силу пошити в'язані спицями сумки, шкарпетки або рукавички, а ще краще, оригінальні мініатюрні пінетки для малюка.

Складніше, але можливо для будь-якої жінки зв'язати модний кардиган, светр, кофту і навіть плаття.

Перш ніж почати в'язати, потрібно все підготувати. Підібрати нитки, які підійдуть вам по товщині, кольором та складом.


Підібрати модель і навіть викрійку, якщо в'яжіть велику річ. Потім зв'язати зразок тій в'язкою або візерунком, який ви хочете використовувати для в'язання цієї моделі. Зразок потрібен для того, щоб розрахувати кількість петель і рядів згідно викрійці. Коли все готово, починаєте в'язати. Для цього наберіться терпіння і радійте отриманими результатами. Після того, як деталі речі пов'язані, їх потрібно розпарити і зшити.

Крім великих речей, шкарпеток, рукавиць, можна в'язати спицями серветки, навіть ажурні шалі.

Головне у в'язанні - це терпіння і бажання зв'язати те, що сподобається вам.

В'язання заспокоює, особливо в зимові довгі вечори. В'язання допомагає нам виявити смак, розвинути свою творчу жилку і фантазію.