І так ви вирішили, що вам необхідно встановити рольставні. Щоб приступити до даної роботи, треба знати, який з варіантів установки вам потрібен.

Спочатку треба вирішити, де і як вони будуть встановлюватися, всередині або зовні, в накладку або в проріз. Якщо ж ваші рольставні поламалися, не зневіряйтеся, тому що ви спокійно можете звернутися в сервісний ремонт рольставен, тут вам обов'язково допоможуть, і якісно виконають свою роботу.

Наступний етап - вибір ролет, тобто крутяться механізмів. Якщо вам потрібні більш легкі, то можна придбати алюмінієві. Ще треба запастися перфоратором, рівнем, дрелью,желательношуруповертом.

Теперь для установки короба, треба зробити заміри віконного або дверного отвору. Необхідно, щоб були витримані площині, як по вертикалі, так і по горизонталі, а кут між ними складав 90 градусів. Поверхня прорізу треба ретельно відшліфувати, тріщин бути не повинно.

Якщо ваші рольставні будуть вбудованими, то напрямні кріпляться в проріз вікна або двері, якщо накладні, то кріплення проводиться на отвір.

Спочатку саморізами кріпимо направляючі, при цьому стежачи за тим, щоб не було щілин.


Надійнішими будуть довгі саморізи. Потім закріплюємо короб, в якому буде встановлено профільне полотно.

При установці рольставней, щоб уникнути перекосів , необхідно постійно проводити виміри рівнем.

Зазвичай рольставні поставляються в зібраному вигляді. Але раптом вам попалися розібрані, то в такому випадку полотно і направляючі спочатку збирають і потім тільки кріплять.

До пакету з ролетами додається детальна інструкція, яка допомагає зробити установку самостійно.
І приємне висновок. Якщо ви вирішите своїми руками встановити рольставні, то отримаєте економію свого бюджету.