Все більше і більше популярності набирають так звані шафи-купе, які в нашому житло, квартирі або офісі стають незамінними . Позитивна сторона таких шаф - це реальне економія місця.

Найголовніше при виборі шафи-купе звернути увагу на вибір двері. Щоб не помилитися, потрібно переглянути всі ці складові за своїм смаком, а саме: якість матеріалу, з якого ця двері буде виготовлена, фактура, визначиться з вибором дизайну та кольору. Коли все вище перераховане буде розглянуто, належить ще одне питання - питання монтировки.

Установитьдверь-купеможно двома способами - це вибір зсувний системи або просто повісити на петлі. У чому полягають їх особливості і як же зробити правильний вибір? Найбільш популярна зсувні двері.


Двері-купе - це дерев'яне полотно з дерев'яною або алюмінієвою рамою і декоративною вставкою. Сама вставка може, виконана в різних варіантах, найбільш популярно скло або дзеркало. Скло в свою чергу може бути як з малюнком, так і химерним вітражем на матовому склі.

Найбільш оригінальні замовники віддають перевагу розфарбовувати двері - купе, під свій інтер'єр, використовуючи послуги художника. Але є й інший варіант - це пластмаса, ДСП або МДФ, переваги - зручна експлуатація і практичність. Найголовніше - це правильна підібрана фурнітура.

У будь-якому випадку правильно підібрана двері-купе буде радувати вас кожен день зручним використанням і своєю практичністю.