Якщо у вас йде ремонт або просто хочеться змінити що-небудь в інтер'єрі своєї квартири, значить, вам пощастило і тепер у вас є величезний простір для творчості.

Змінити інтер'єр можна, як з нуля, так і змінюючи деякі частини і надаючи новизни приміщенням. Що ж можна зробити так, щоб при цьому не потрібно було витрачати багато грошових фінансів. Кілька порад як втілити ідеї інтер'єру покажуть вам, що світ можна зробити красивим своїми руками.

Ідея № 1 - Сходи

Проживаючи в приватному будинку і маючи другу поверх, важливо зробити красивою сходи, адже вона повинна і виглядати гармонійно і місця займати небагато. Так чому б не використовувати її як додаткову нішу, зробивши кожну сходинку як готельний ящик, а для родзинки можна пронумерувати або зробити на кожну цікаві написи. Наприклад, написати те, чого ви хочете досягти або своїми мрії! Психологи кажуть, що це допоможе швидше дістатися до своїх цілей.

Ідея № 2 - Розетки

Іноді розетки, якими б гарними вони не були, псують зовнішній вигляд приміщення.


А знаєте чому? Та тому що вони нудні, але зараз є спосіб зробити їх більш привабливими. для цього можна намалювати навколо низ різноманітні тематичні малюнки для підняття настрою або ж придбати спеціальні сувеніри, які одягаються на розетку і веселять оточуючих.

Ідея № 3 - Дверні ручки

Зараз у магазинах, як мінімум в інтернет магазинах точно, є цікаві дверні ручки у вигляді різноманітних предметів. Це можуть бути і пістолети, і мордочки мультяжних героїв, і навіть людські руки. Тільки уявіть, як буде підніматися настрій у тих, хто буде приходити до вас в гості.

Як бачите, змінити можна дрібниці, але якщо це зробити то буде здаватися, що відбулися глобальні зміни. Експериментуйте, і життя здасться краще!