Багато хто з нас продумують свято до дрібниць. Адже хочеться, щоб все було красиво, як у фільмах. При цьому музика грає одну з ключових ролей. Так як вона задає тон свята, його настрій.

А ось що послухати на новорічній вечірці? Свято чудес і виконання бажань й вимагає відповідної музичної обстановки. Якщо ви вирішили відзначити Новий рік в компанії рідних та близьких, прекрасно підійде музика в ретро-стилі. Наприклад, пісні Френка Сінатри, Перрі Комо, групи Абба. Ці мелодії навіюють якусь ностальгію, легке романтичний настрій.

Для веселою і галасливій компанії підійдуть треки про Новий рік в сучасній обробці, так звані мікси. Приємно дивує те, що слова знайомі, а ритм більш динамічний, запальний.

Якщо ви влаштовуєте свято для дітей, зробіть добірку дитячих веселих пісеньок про Новий рік.


Це можуть бути саундтреки до мультфільмів і кінофільмів. Наприклад, новорічні частівки, "Троє з Простоквашино", "Умка" або "Чародії".

У разі вечірці в стилі "Золоті 80-е" можна повеселитися під хіти того періоду. При цьому абсолютно неважливо буде це російська або зарубіжна естрада.

Можливо, ви плануєте організувати свято в аристократичному дусі? Тоді підберіть класичних виконавців. Їхні твори задовольнять смаки інтелігентної публіки.

Якщо ви вирішили затіяти вечірку-маскарад, варто пошукати музику, яка супроводжує бразильські ходи. Ви точно не прогадаєте!