Володарі очок прекрасно знають, яке незручність заподіюють скла, покриті дрібними подряпинами або тріщинами. Основним предметом (а паралельно і аксесуаром) який забезпечить збереження не тільки стекол але й оправу очок, є футляр. Використання футляра для окулярів дозволить зберегти скла від пошкоджень, а значить продовжити термін їх служби.

Підібрати відповідний футляр для улюблених очок справа не проста. Вітчизняні та зарубіжні виробники пропонують величезний вибір найрізноманітніших моделей, від недорогих, до елітних. Футляр для окулярів - це аксесуар, і він поєднує в собі дві функції. Він захищає окуляри від механічного впливу, плюс естетична функція. Як матеріал використовують як натуральні матеріали (шкіра, хутро, замша), так і не дорогі штучні.

За формою футляри бувають м'якою і жорсткою форми.


Який за формою футляр вибрати, вирішувати вам. Людям енергійним, які постійно в русі найкраще придбати жорсткий футляр, адже він не тільки захистить скельця окулярів від пошкоджень, але й не дозволить зламати саму оправу. Не важливо, де ви залишили жорсткий футляр з окулярами, на дивані або в сумці, на столі, ваші окуляри надійно захищені. М'який футляр також має свої плюси. Він прослужить набагато довше, і не зламається.

Можна виготовити футляр своїми руками. Повірте, за наявності матеріалу, на створення шедевра своїми руками піде не більше години, а в результаті у вас вийде ексклюзивна річ, яку можна подарувати.