У нашому столітті час - швидко уходящее і дороге. Зайнятій людині важко кожен раз лізти в кишеню або на дно сумки за стільниковим. Немає нічого необхідніше, ніж наручний годинник. Вони служать не тільки засобом відстеження часу, але і показують статус у суспільстві. Не варто поспішати і бігти на ринок. Щоб зробити правильний вибір, слід продумати все до дрібниць.

Визначтеся з годинниковим механізмом, який Вам більше близький до душі: механічний, кварцовий або електронний. Якщо Ви хочете виглядати елегантно або мужньо, зупиніть свій вибір на механічному годиннику. Цей годинник є класикою і найпрестижнішими з усіх.

Другий момент - це вибір ремінця. Тут вибір на любителя. Дуже добре на руці виглядають шкіряні браслети, але вони поступаються по довговічності металевим, зробленим з міцних ланок. Вибір металу, з якого зроблені годинник, теж відповідальний момент. Найпопулярніший матеріал - це нержавіюча сталь: вона міцна і менш піддається старінню. Молоді більше підійдуть годинник з пластмаси. Латунь ж додасть Вашим годинах більше ваги, і рука до кінця дня буде втомлюватися.

Не раз бувало, що в транспорті після стовпотворіння захочеш глянути час, а по склу пішла смуга. Дуже важливий момент вибору скла.


Воно має бути стійко до подряпин і ударів. Види стекол підрозділяються на "сапфір", "кришталь", "мінерал", "пластик". Сапфір - самий довговічний матеріал, з ним годинник прослужать довго. Самим ненадійним є пластик: він дряпається всьому, що стосується годин. При виборі елегантних годин радимо вам почитати Вам огляди годин, тут ви знайдете саме те що вам потрібно.

Китайські підробки на весь корпус мають напис "Водонепроникні", а після банального миття рук стрілки зупиняються назавжди. Щоб уберегти себе від порожньої витрати грошей, не полінуйтеся зайти в магазин годин. На корпусі, якщо годинник непроникні для води, буде маркування - M WR. Тільки будьте уважні! З одними годинами можна пірнати з аквалангом, а інші слід берегти від занурення. Від 30M WR можуть витримати випадковий контакт з рідинами. Від 50M WR - здатні протриматися на руці плаваючого господаря. Годинники з маркуванням 100-150M WR призначені для неглибокого занурення, від 200M - це годинник для дайвінгу.

Вибираючи годинник, не забудьте підібрати їх під свій стиль одягу. Працюючи руками, іноді оголюється кисть, яка дуже ефектно виглядає, якщо на ній ідеально гармонійні годинник.