Безсумнівно, однією з найбільш популярних зачісок останніх років є так звані афрокосічкі. Причому підвищений попит на дану дизайн-стилізацію волосся спостерігається як серед жіночого населення планети, так і серед чоловіків.

Чим же зобов'язана ця зачіска такому небувалого ажіотажу?

По-перше, афрокосічкі є самим невибагливим типом зачіски. Носіння афрокосичек не вимагає щоденного укладання, тобто тієї процедури, яку так не любить більшість представників людської раси. Крім того, в період "панування" на голові афрокосичек можна забути про такі засоби догляду за волоссям, як бальзами, маски і кондиціонери, що дозволяє значно заощадити як в грошовому плані, так і в часі.

По-друге, афрокосічкі є ніщо інше, як спосіб, причому абсолютно безболісний, виділитися з натовпу. Ця зачіска не тільки внесе в зовнішній вигляд людини якусь родзинку, але і в деякій мірі додасть йому впевненість у власному чарівності та неповторності.

По-третє, за досить-таки невеликий період часу, які вимагає плетіння афрокосичек, можна істотно змінити колір, довжину і об'єм волосся.

Що ж потрібно знати людині, забажав надати своїй шевелюрі новий вигляд?

Як правило, процедура плетіння афрокосичек займає в середньому 8-12 годин, при цьому тривалість цього процесу залежить як від індивідуальних особливостей клієнта, так і від професіоналізму майстра, який втілює цей шедевр. Природно, на майстра економити не слід, бо новий образ людини, що зважився на носіння афрокосичек, знаходиться в безпосередньо залежності саме від уміння і досвіду стиліста-перукаря. Додачу до того, справжній професіонал завжди дасть гарантію на створену ним зачіску. Таким чином, ця обставина, враховуючи той факт, що афрокосічкі можуть витримати практично будь-які випробування, є своєрідним знаком якості.

Плетіння афрокосичек не вимагає наявності у людини певної довжини волосся. 5-6 сантиметрів - ось той обов'язковий мінімум, який необхідний для даної процедури. І все тому, що афрокосічкі заплітаються або із спеціального штучного матеріалу, що імітує натуральний волосся - канекалона, або за допомогою спеціальних ниток.

В середньому на голові людини заплітається від 140 до 250 кісок, кількість яких залежить, в основному , від товщини і густини власного волосся.

Важливе значення має правильний напрямок волосся. Якщо людина виявляє бажання носити кіски без проділу, то стиліст в ході процесу плетіння повинен знаходитися виключно за спиною клієнта і плести косички у напрямку зверху-вниз. Якщо зачіска планується з проділом, то майстер повинен стояти паралельно майбутньому проділу. У будь-якому випадку, остаточна укладка афрокосичек відбувається десь на другий-третій день після завершення процедури.

Тепер - що стосується терміну життєдіяльності афрокосичек. Термін їх шкарпетки залежить від типу власного волосся людини, швидкості їх зростання, а також від товщини кісок, при цьому чим товще афрокосічкі, тим менше термін їх носіння.


Як правило, дана зачіска носиться три-чотири місяці.

Миття голови слід проводити не частіше, ніж один-два рази на тиждень, використовуючи при цьому будь-який шампунь. Сушку волосся рекомендується проводити природним способом. Якщо ж потрібне використання фена, слід пам'ятати про наступне: занадто гаряча струмінь повітря може розплавити канекалон, який просто прилипне до натурального волосу, тому найправильнішим в даному випадку дією буде установка прохолодного температурного режиму.

Процедуру зняття афрокосичек можна довірити майстру, який здійснить цей процес найбільш безболісно і швидко. Також можна зайнятися розплітання кісок власноруч, не забуваючи при цьому наступні правила:

 • косички слід розплітати сухими;
 • слід точно визначити те місце, де закінчуються власні волосся, і акуратно відрізати штучний матеріал;
 • будь-яким гострим предметом, наприклад, кінчиком спеціальної тонкої гребінця, необхідно розплести кожну кіску і витягти з неї залишки штучного волокна;
 • коли всі косички будуть розплетіть, необхідно пасмо за пасмом розчесати волосся, діючи при цьому гранично акуратно і обережно. Для розчісування волосся краще всього використовувати гребінцем з дрібними зубами;
 • в завершенні процедури слід ретельно і дбайливо промити голову шампунем, після чого нанести на волосся будь кондиціонуючу засіб.

Всупереч скептичним висловлюванням противників даного типу зачіски про те, що вона в значній мірі завдає шкоди власним волоссям, афроплетіння, навпаки, помітно поліпшує їх стан. І цей ефект, в принципі, не таке вже дивне явище: волосся, "обтяжені" афрокосчікамі, знаходяться в такому собі своєрідному захисному панцирі, оберігає їх від впливу таких зовнішніх подразників, як мороз, сонце, дощ і тому подібних шкідливих факторів.

Крім того, не більш ніж міфом є і те, що в результаті носіння афрокосичек людина втрачає значну кількість власного волосся. Кожному добре відомий той факт, що щоденна втрата волосся, що викликається природними причинами, становить 100-150 волосинок. Правда, на їх місці тут же з'являються нові волоски. У процесі розплітання кісок вичісується досить-таки значна кількість волосся, однак, вони являють собою ніщо інше, як ті самі природні відходи, що утворилися за тривалий період носіння сей зачіски.

І наостанок - кілька слів про існуючих протипоказання. Фахівці рекомендують уникати Афроплетение тим людям, що страждають від таких захворювань:

 • вегетосудинна дистонія (мігрені, часті головні болі);
 • грибкові захворювання;
 • нейродерміти і псоріаз;
 • себорея і себорейна екзема;
 • педикульоз;
 • облисіння;
 • різні порушення шкірного покриву голови - подряпини, садна, шрами.