Різновидом як класичного, так і європейського манікюру може бути такий вигляд, як гарячий манікюр.

Для того щоб виконати цей вид манікюру, потрібно використовувати одноразовий подогреваемую ванночку, а також спеціальний апарат, який має режим нагрівання до певної температури і режим, який сприяє підтриманню даного температурного стану. Для процедури необхідно використовувати спеціальний живильний лосьйон або крем, до складу якого входять вітамінні комплекси. Ці вітамінні добавки добре живлять кутикули, зміцнюють натуральні нігті, відновлюють руки після зняття нарощених нігтів, добре заліковують пошкоджену кутикулу, а також сприяють відновленню тонких і ламких нігтів.

Парафінотерапія - це процедура вельми приємна і ефективна. Результатом її проведення є те, що шкіра рук стає особливо м'якою і гладкою. Особливо актуальною процедура парафінотерапії стає в зимовий період, під час обветривания шкіри, при її лущенні і растрескивании. Крім того, показанням до парафінотерапії є та обставина, коли втомленою шкірі необхідні відновлення та догляд.

Основні результати застосування парафіну: повноцінне зволоження шкірного покриву, виведення токсинів, активне відновлення водного балансу, загоєння і відновлення тканин.

Нарощування нігтів являють собою їх моделювання за допомогою гелю на формах або типсах.


Вплив УФ-лампи утворює міцне покриття нігтів. Після цього, за допомогою пилок формується їх довжина і форма, а закінчується обробка поліруванням нігтьової пластини. С "новими" нігтиками можна без турбот прожити 2-3 тижні. Потім же, залежно від інтенсивності їх росту, фахівці з манікюру рекомендують зробити корекцію.

У нинішні часи власницям гелевих нігтів не треба нічого побоюватися. Останні розробки гелевих основ міцні, мають гіпоалергенні властивості і різні кольори. Для святкових випадків, урочистостей або весіль метод нарощування додасть Вам вишуканості, унікальності і шарму.

Для наречених рекомендується зробити нарощування нігтів з красивою назвою - "френч". Нігті такого виду завжди актуальні і підкреслюють образу нареченої - жіночний і ніжний. Ефективною є і така технологія, за допомогою якої натуральні нігті зміцнюються гелем. При тонких і слабких нігтиках, які мають схильність до розшарування, на натуральні нігтьові пластини наноситься шар гелю для їх якомога довшого збереження.
Немає нічого красивіше, ніж витончена дамська рука з доглянутими нігтиками. І погодьтеся, неважливо, яким лаком вони покриті, нарощені або натуральні, довше вони або коротше, - нігті повинні говорити про їх власниці, що вона гарніше всіх і робить для цього все ...