Ролл - це скручена начинка з рисом і листом норі у вигляді рулету, Сподіваємося , що прочитавши наші рекомендації, ви переможете свою боязкість і будете радувати своїх домашніх смачним і апетитним стравою.

Для початку вам належить купити спеціальний килимок для того щоб скрутити суші, роли. Під рукою також повинен бути дуже гострий ніж для розрізання готових ролів. Так само слід правильно підійти до вибору продуктів. Рис повинен бути з хорошою клейкістю, якщо немає японського рису - візьміть круглий. Начинку для ролів слід нарізати тонкими смужками.

Для тонких ролів (вони 2,5 см в діаметрі і з одного начинкою), беруть лише половину норі. Лист розрізають ножицями в широкій частині навпіл. Зовнішня частина буде блискуча і гладка, а ось шорстка - це внутрішня, на яку і викладається рис з начинкою.


Норі кладуть на макису, намочивши руки оцтової водою, беруть 4 столові ложки рису і розподіляють, рівномірно, по листу. З одного боку залишають нори без рису близько 1 см, з іншого в 0,5 см. У висоту шар рису трохи більше ніж 0,5 см. На рис кладіть начинку. Нижній край норі потрібно поєднати з краєм килимка і піднімати його вгору великими пальцями. Так продовжують поки нижній і верхній краю не сполучаться. Рол стиснути і покатати його, утримуючи торці, щоб не випадав рис, і перекласти рол на рівну поверхню.

Товсті - (5 см в діаметрі, в нього можна класти до 5 інгредієнтів). Беруть цілий лист норі, по краях залишають до двох см норі без рису. Смужки начинки кладуть в ряд від краю до середини норі.

Приємного вам апетиту !!!