Останнім часом стало дуже модним встановлювати у ванних кімнатах душові кабінки і багато, віддаючи данину моді, або з- за необхідності купують їх. Придбавши таку кабіну перед вами, безумовно, постане питання про її установці. Можна, звичайно найняти фахівців, а можна все зробити своїми руками. Для тих же, хто все- таки зважиться встановлювати власноруч, хотілося б дати кілька порад, які допоможуть уникнути вам деяких труднощів. Для того щоб демонтаж і установка душової кабіни були правильними, потрібно дотримуватися наступних порад:

У першу чергу ознайомтесь з інструкцією по збірці. Потім змонтуйте кабінку в кімнаті або іншому вільному приміщенні. Попередня збірка проводиться без використання силікону або герметика. Це допоможе вам перевірити комплектацію душової кабінки і послужить як тренування.

Після того, як ви провели так зване ознайомлення, і розібрали кабінку можна приступати до монтажу безпосередньо на місці.


Тут є певні тонкощі, які слід врахувати:

- під'єднання гнучких шлангів для стоку води, потрібно виробляти до установки піддону (добре промажте всі стики герметиком);

- обов'язково перевірте - чи немає де патьоку води (якщо є усуньте краще відразу);

- після установки вирівняйте піддон за допомогою рівня;

- перед установкою захисного екрану, ретельно змастіть пази силіконом, таку ж операцію проведіть при установці куполу.

Звичайно, це лише короткий опис деяких моментів установки кабінки, та й розглядали ми тільки варіант кабіни з піддоном, але для того хто хоче щось зробити, ніяких складнощів в цьому не буде.