Крим - це дивовижне місце для відпочинку, де можна не тільки вдосталь позасмагати і купуватися, але й отримати масу вражень. Що ж потрібно знати туристам, які зібралися відвідати відому здравницю України. Кілька корисних порад:

1. Щоб заощадити на проживанні, потрібно зупинятися в приватних пансіонатах або зняти квартиру або будиночок. Необхідно пам'ятати, що вартість житла залежить від місцезнаходження, чим ближче до моря, тим оренда дорожче. Деякі господарі житла пропонують для проживаючих недорогі комплексні обіди. Якщо меню повністю влаштовує, то це вдалий варіант - питання з харчуванням дозволений.

2. З перших же днів відпочинку в Новому світі рекомендується купатися не більше одного разу на день. Здоровим людям дозволяється в подальшому купатися до трьох разів на день, але перерва між купанням повинен бути не менше трьох годин.


Ранок і вечір - це найсприятливіший час для купання і засмаги.

3. На території Криму знаходиться велика кількість цікавих пам'яток та пам'яток архітектури, тому буде краще звернеться до послуг гіда.

4.Стоіт побувати в чудовому аквапарку, яких у Криму декілька і всі дуже красиві. Особливо порадіють в аквапарку діти, їм буде дуже цікаво. Для дітей передбачені знижки і можна прийти на цілий день.

5. Акул у водах Чорного моря немає, тому і купатися там безпечно. Але є в море багато медуз, які можуть вжалити, якщо будете дуже ними цікавитися. Якщо це і відбудеться, то не турбуйтеся і не бійтеся, а лише промийте те місце прісною водою.

6. Вирушаючи прогулятися вночі по місту, не беріть з собою багато зайвих грошей і не демонструють наявність ваших коштовностей - можете нарватися на неприємності.