Кожен з нас пам'ятає, як носив у дитинстві гумові чоботи, сандалі і навіть чешки, але особливі теплі спогади викликає згадка про валянках. І чого тільки не траплялося з цими самими валянками. Хтось примудрявся мінятися цієї повстяною обувкой в дитячому садку, хтось втрачав їх в заметах, хтось доношував перейшли їх у спадок. Але те, що за часів Радянського Союзу особливого вибору дитячого взуття не було і всі ми носили однакові чоботи, валянки і навіть тапочки відомо кожному.

Справжньою розкішшю вважалася вишивка на валянках, дбайливо створена мамою чи бабусею. Хтось робив на валянках розпізнавальні знаки у вигляді, наприклад, двох-трьох сніжинок, прострочених дорослими. Пізніше з'явилася можливість прикрашати валянки купленими в магазинах аплікаціями, і це стало великим проривом в галузі моди на дитячі валянки.

На щастя, нашим з вами дітям пощастило набагато більше.


У магазинах з'явилися валянки всіх кольорів веселки, з вишивкою, бумбочікамі, зображеннями героїв з улюблених мультсеріалів. Особливої поваги заслуговують валянки на хутряній основі.

Валянки бувають на підошві і без. І якими б зручними не видалися валянки на гумовій підошві, найтеплішими валянками, як і раніше, залишаються класичні бесподошвенние валянки. Якщо у вашому регіоні не буває великих морозів, можете придбати цю повстяну взуття на підошві. А от дітям сибірякам радимо купувати валянки на бесподошвенном ходу. Звичайно ж цей вид взуття передбачає взування на носок, отже розмір валянок повинен бути на один два більше наявного у дитини. Якщо купуєте валянки на застібці, обов'язково зверніть увагу на те, щоб вони вільно застібалися, тобто слід враховувати повноту ніжки дитини.

Вдалих і корисних вам покупок!