Хто я такий? Наскільки я товариський? Який я за характером? На всі ці питання людина постійно шукає відповіді. Нам цікаво пізнавати себе і з кожним днем відкривати щось нове про себе. Щось, чого про мене не знаю інші.

Психологічні тести в даний час по праву займають лідируючі позиції в можливості отримання відповідей на багато цікавлять нас питання, що стосуються відносини з оточуючими або внутрішнього світу людини.

Однак не всі тести однаково хороші, і не всі тести можуть дати правильну відповідь. Одна справа, коли проходження психологічного тестування проходить під керівництвом кваліфікованого фахівця, тобто психолога-діагноста, який може не тільки допомогти при виникненні труднощів, а інша справа довіряти on-line тестів , які в даний час зустрічаються все частіше. Подібного роду тести можуть дати великий відсоток похибки, може навіть трапиться і так, що при проходженні тесту на рівень розвитку взаємин з оточуючими, наприклад, ви отримаєте результат, який свідчить про те, що ви і зовсім є латентним маніяком і вас необхідно ізолювати від суспільства.


Зрозуміло, це не так.

Проходячи психологічні тести варто звертати увагу на своє внутрішнє самопочуття, на свій настрій, навіть на навколишнє оточення. Всі перераховані фактори можуть позитивно чи негативно вплинути на ваші відповіді, що, зрозуміло, призведе до спотворення результату. Проходячи якої-небудь тест, постарайтеся максимально на ньому зосередиться. Найкраще проводити тестування в тиші. Перед початком тесту уважно прочитайте інструкцію до нього. Постарайтеся на питання тесту відповідати максимально правдиво. Також уважно необхідно вивчити ключ до тесту, оскільки від коректної інтерпретації тесту залежить кінцевий результат.