Косий чубчик зробить вашу зачіску стильною і модною. Вважається, що стригти косу чубок краще всього дівчатам з прямим волоссям. Якщо ви зробили хімічну завивку або у вас кучеряве волосся, то косий чубчик теж може підійти до вашої зачісці. Стригти косу чубок ще зручно тому, що вона підійде до довгого волосся і до короткої стрижки. Щоб зробити собі косу чубок, не обов'язково йти в салон краси. Ви зможете правильно стригти і самі, потрібно лише акуратно дотримуватися порад, які наведені в цій статті.

Вибираємо форму і довжину косою чубчика

Перед тим, як стригти волосся, підготуйте інструменти та аксесуари : ножиці з загостреними кінчиками, філіровочние ножиці (вони допоможуть зробити чубок більш природною), гребінь з частими зубцями, шпильки-затиски. Щоб ви могли зручно відокремлювати пасма, бажано купити ще один гребінь з гострим кінцем.

Ця інструкція розповість, як стригти чубок дівчатам з довгим волоссям. Якщо ви носите пряму чубок, то робіть все точно так само. Тільки тут є одна особливість - щоб з прямої чолочку отримати косу, вам потрібно буде взяти невеликі пасма волосся з боків, і разом з ними стригти.

Головне - вам повинно бути зручно стригти волосся, тому відразу підготуйте все необхідне . Зачешіть все волосся, крім майбутньої косою чубчика, тому і скріпіть їх гумкою або шпилькою.

Тепер настав час визначити довжину косою чолочку і розташування - з правого або з лівого боку особи. Майте на увазі, що у наших осіб немає суворої симетрії. Тому чубчик праворуч виглядає не так, як зліва. І це залежить від індивідуальних характеристик зовнішності.

Ви також повинні визначити довжину праворуч і ліворуч, тобто короткого і довгого ділянки чолочку.


Зверніть увагу на форму свого обличчя. Якщо у вас обличчя круглого або квадратного типу, то вам потрібно стригти досить довгу косу чубок. Якщо у дівчини особа велике, то довга коса чолочкою допоможе зробити обличчя більш гармонійним і пропорційним. Якщо ж ваше обличчя відноситься до овального типу витягнутої форми, а риси обличчя дрібні, то вам потрібно стригти коротку косу чубок.

Стрижка і укладання косою чубчика

Візьміть ножиці і розташуйте їх паралельно обличчю і вертикально відносно площини підлоги. Коли почнете стригти косу чубок, пасма зволікайте в сторону. Ваша чубчик буде рівною, якщо ви будете пропускати пасма між пальців. Якщо ви хочете отримати рвану чубок, то стригти її потрібно на вазі. Коли будете стригти, не рекомендується брати ножицями занадто багато волосся. Також не варто мочити волосся перед стрижкою, так ви можете зробити собі косу чолочку зовсім не тієї довжини, яку хотіли.

Стригти косу чолочку потрібно акуратно. Ви можете стригти з одного боку лоба і закінчувати на інший. Але це не єдиний варіант. Можна вистригати з середини, а решту чубчика направити в інший бік.

Тепер пройдіться по кінчиках філіровочнимі ножицями. Якщо у вас їх немає, то ви можете і звичайними обробити край. Просто тримайте їх під кутом 45 градусів.

Зніміть шпильки або гумку з волосся та оцініть результат. Чи подобається вам, як коса чолочкою виглядає з зачіскою? Чи всі рівно, чи не потрібна корекція? Підправте чубок, якщо потрібно.

Щоб укласти красиво чубок, розчешіть її щіткою і закріпіть лаком. Красиві шпильки зроблять зачіску більш яскравою.