Правильно доглядати за шкірою обличчя необхідно кожен день, так як ваше обличчя протягом усього робочого дня піддається стабільним зовнішніх впливів, тобто температурним або атмосферним. У теплі і спекотні місяці року шкіра повинна справлятися з сонячними променями, пилом і вітром, а ось в холодні пори - з дощем, холодним вітром і, звичайно, морозом.

Кожна дівчина і жінка повинні знати, до якого типу можна віднести її шкіру, тому що тільки так можна правильно захистити шкіру обличчя від всіляких негативних впливів і ретельно доглядати за нею. Тому визначити тип шкіри обличчя необхідно без зволікань, щоб підібрати способи, як правильно доглядати за своєю шкірою обличчя.

Щоб обличчя завжди було чудовим, вам доведеться потрудитися, так як щоб домогтися такого результату, необхідно подолати п'ять етапів по догляду за шкірою обличчя - це ретельне очищення, потім відлущування, тонізування, зволоження, тобто харчування і звичайно, захист.

Як правильно очищати шкіру обличчя

Говорячи про те, як правильно доглядати за шкірою обличчя, слід почати з очищення. Воно вважається найважливішою щоденної процедурою, яку необхідно робити в ранковий час і у вечірній. За ніч на обличчі скупчуються видільні продукти, тобто потові і сальні залози, які необхідно правильно витягти вранці. Перед тим, як лягти спати, дівчата зобов'язані правильно змити косметику, пил, бруд і так далі, що за цілий день могло осісти на шкіру.

Відомі косметологи не радять доглядати за шкірою з милом, так як після нього шкіра обличчя стає стягнутої, сухою і починає лущитися. А вона повинна бути правильно покрита рівномірним шаром жиру і вологи, щоб уповільнювати її процес старіння. Якщо ви придбаєте непогане очищає засіб для особи, то йому не загрожують всі ці несприятливі процеси.

Зайшовши в будь-який супермаркет, ви можете знайти величезну кількість очищувальних засобів - пінки, гелі, лосьйони і молочко. Ними потрібно протерти акуратно особа, не докладаючи особливих зусиль і не терти потім рушником. Після очищувальних засобів на обличчя злегка необхідно покласти м'який рушник і трохи промокнути його. Якщо ви будите терти і розтягувати шкірні покриви, то ці дії тільки нашкодять ніжною і очищеної шкірі обличчя.

Використовувати прострочені і погані очищаючі засоби не рекомендується, так як ви можете ще більше завдати шкоди, ніж користі. Зіпсовані косметичні засоби відразу порушать рН баланс, якого так потребує наша шкіра, а також на поверхні шкіри обличчя зіпсується середовище проживання постійних мікроорганізмів.

Вибираючи правильне косметичний очищуючий засіб, уважно читайте інструкцію, на якій має бути написано, за яким типом шкіри можна правильно доглядати за його допомогою. Дівчата з сухою шкірою повинні використовувати більш жирні, м'які, кремоподібні кошти, так як вони добре і правильно зволожують і підвищують еластичність такого типу шкіри. Дівчатам з жирною шкірою бажано користуватися гелями, так як вони є найбільш підходящими засобами для контролювання жирності шкіри. Маючи комбіновану шкіру обличчя, потрібно бути уважними та обережними, так як вам необхідно сухі ділянки шкіри - зволожити, а жирні - правильно освіжити.

Як правильно відлущувати шкіру обличчя

З нашого обличчя щодня відторгається до декілька мільйонів найдрібніших лусочок, тобто клітин шкіри, які залишилися без вологи.


У дитинстві цей процес протікав непомітно, шкіра обличчя справлялася з ним, а коли людина досягає тридцятиліття, його шкіра вже сама не може справлятися і з часом стає - млявою, в'ялою і тьмяною. Клітини стають ороговілими і потроху товщають. А внаслідок цього шкіра не пропускає поживні та зволожуючі засоби. Тому отшелушивающие косметичні засоби повинні бути в кожній косметичці, або на вашому обличчі з часом з'являться невеликі мімічні зморшки.

Щоб цього не сталося, правильно буде кілька разів на тиждень користуватися отшелушивающими масками, які підбираються індивідуально. А також можна використовувати пілінгові систему або скраб, а після них обов'язково заспокійливий гель.

Маски також бувають для сухої, жирної, нормальної та комбінованої шкіри. Для сухої шкіри - краще використовувати масла з додаванням рослинних олій, для жирної шкіри - з рослинними екстрактами і глиною. Для комбінованої шкіри правильно буде використовувати засоби, які заспокоюють шкіру обличчя і поглинають жирові виділення. Для шкіри, на якій багато вугрів - бажано використовувати маски, які не будуть дратувати шкіру обличчя, тобто в ній не повинні знаходитися відтирати частинки.

Як правильно тонізувати шкіру обличчя

Тонизирование шкіри використовують для видалення залишків маски, а також для нормалізації рівня шкірної кислотності, поліпшення еластичності, скорочення і прочищення пір. Після такої процедури шкіра почне збагачуватися корисними вітамінами. Тонізуючі засоби допомагають шкірі захищатися від негативних впливів навколишнього середовища, доглядають за нею. Хороші тонізуючі засоби ті тільки очищають шкіру обличчя, але ще і зволожують і вирівнюють рельєф для наступного етапу по догляду за шкірою. Це зволоження.

Як правильно зволожувати шкіру обличчя

Воложачи шкіру обличчя, ви продовжуєте її молодість. Зволожуючі креми повинні зволожувати не тільки верхній шар клітин, а проникати глибоко в шкіру і тривало там утримуватися. Косметологи запевняють, що зволожувати необхідно всі типи шкіри, навіть жирну шкіру, тільки з матуючим ефектом.

Перед нанесенням макіяжу на обличчя, його обов'язково треба змастити зволожуючим або живильним кремом.

Як правильно захищати шкіру обличчя від шкідливих впливів

Захист є останнім етапом в правильному догляді за шкірою обличчя, тому йому необхідно також як і попередніх етапів приділяти не мало часу. Шкіру обличчя потрібно правильно захищати від вітру, пилу, морозу, дощу і так далі. Всі ці несприятливі і негативні впливи навколишнього нас середовища викликають старіння шкіри.

Для захисту необхідно використовувати тональні креми, та як вони можуть одночасно надавати шкірі обличчя природний колір, доглядати і, звичайно, захищати.