Прагнення бути стильними властиво багатьом людям, особливо в наш час. Крім одягу, аксесуарів, зачісок багатьох людей не влаштовує власний колір очей. Таким людям важливий не лише модний make-up, форма брів і довжина вій. Вони часто намагаються поміняти відтінок райдужки без покупки лінз.

Оптимальний на сьогодні спосіб поміняти колір очей - це використання кольорових контактних лінз. Але не всім людям комфортно їх носити - хтось боїться процесу надягання лінз, у когось з'являється роздратування. Тому зараз актуальною стала тема, як поміняти відтінок райдужки без лінз.

Прості способи поміняти колір очей без лінз

Навколишнє обстановка може надати вашим очам певний відтінок. Цей спосіб поміняти колір очей без лінз підійде людям з блакитними, сірими і зеленими очима. Якщо у вас сірі очі, то предмети одягу (шарф, сорочка, капелюх) блакитного кольору додадуть райдужці блакитний відтінок. Використовуйте цей спосіб, якщо носіння лінз вам не підходить.

Жінки можуть легко додати очам певний відтінок за допомогою косметики, не купуючи лінз. Дівчина з зеленими очима може використовувати контурний олівець і тіні в сірій або коричневій гамі. Після нанесення макіяжу колір очей стане більш насиченим. Цей спосіб допоможе жінкам легко поміняти колір очей. Замість покупки лінз використовуйте різні відтінки декоративної косметики.

Як вік людини впливає на колір очей

Незалежно від волі людини відтінок райдужки змінюється з віком. Новонароджені часто бувають блакитноокими. Потім, у міру дорослішання, колір очей у дитини змінюється природним чином. Так, колір райдужки переходить з блакитного в сірий, коричневий або зелений.

У літніх людей райдужка стає світлішою. А якщо у людини відбувається втрата зору, то райдужка здається немов вицвілій. Якщо в молодості у людини були карі очі, то до старості вони можуть придбати медовий колір.

Як хвороби можуть поміняти колір очей

Хтось прагне поміняти колір очей без лінз. А у кого-то райдужка змінює відтінок внаслідок захворювання. У деяких людей відбуваються незначні зміни відтінку райдужки через хворобу. Колір може стати як більш темним, так і більш світлим. Зазвичай це властиво блакитнооким людям, а у карооких ніяких змін не відбувається.

Очні запальні захворювання можуть поміняти колір одного ока і викликати гетерохромія.


Наприклад, синдром Фукса і синдром Познера-Шлоссмана викликають появу зеленуватого відтінку на райдужці.

У деяких людей, які страждають на глаукому, поміняти колір очей без лінз можуть гормональні очні краплі. Цей препарат знижує внутрішньоочний тиск, але володіє побічною дією - при тривалому лікуванні райдужка стає більш темною. У карооких людей зміни кольору очей не відбувається. Ці краплі використовуються для лікування захворювання. Так що лікарі не пропишуть їх здоровій людині, яка просто хоче поміняти колір очей без лінз.

Що ще допоможе поміняти колір очей без лінз

Щоб поміняти відтінок райдужки без лінз, деяким людям потрібна зміна освітлення або настрою. У таких людей зазвичай очі світлі. Якщо ви - саме така людина, то ви обійдетеся без кольорових або відтінкових лінз. Просто підберіть колір гардероба. Жінкам також потрібно підібрати макіяж. Бузковий колір в одязі і коричнева туш для вій - цього достатньо, щоб поміняти відтінок зелених очей без лінз.

Є ще один спосіб поміняти відтінок райдужки без лінз, який вважається досить спірним. Якщо ви читали книги з популярної психології, то знайомі з цим методом - це візуалізація. На думку деяких людей, самонавіювання здатне на багато чого, в тому числі, поміняти колір очей людини без лінз. Техніка візуалізації полягає в тому, що ви повинні уявляти собі бажаний колір райдужки. Перед тим, як займатися самонавіюванням, необхідно розслабитися. Потрібно створити правильну обстановку - вас ніщо не повинно відволікати, найкраще знаходитися в тиші. Приглушене світло також сприяє розслабленню. Один сеанс візуалізації забере у вас 20 - 40 хвилин.

Є ще один дорогий медичний спосіб - поміняти колір очей за допомогою лазерного променя. Цей метод розроблений в США і дозволяє поміняти колір очей на блакитний. Це відбувається через випалювання пігменту. Але назад поміняти колір, наприклад, на карий вже не вийде. Операція обійдеться вам набагато дорожче лінз.

Ці поради допоможуть вам поміняти колір очей без використання лінз. Але якщо ви нічого не робили, а райдужка почала змінювати відтінок, то це привід для занепокоєння. У такому випадку потрібно скоріше звернутися до лікаря. Адже зміна кольору очей може бути ознакою захворювання.