Штучні нігті виглядають дуже стильно, але ретельний домашній манікюр зробить їх ідеальними і без нарощування. Що потрібно зробити, щоб ваші нігті виглядали красиво після звичайного манікюру?

1. Не користуйтесь побутовою хімією без рукавичок. Сучасні засоби маю реагенти, які ефективно руйнують бруд, але так само жорстко вони руйнують нігті, і шкіру на руках. Це не означає, що потрібно перестати мити посуд і підлоги. Купуйте звичайні гумові рукавички, які підходять вам за розміром - і проблема вирішена. Вони надійно вбережуть манікюр.

2. Регулярно підживлюйте кутикулу, і зволожуйте нігтьові пластини маслом. У продажу є спеціальне зволожуючу засіб для нігтів і кутикули, тобто суміш рослинних і ефірних масел. Ідеальні масла для цієї мети - виноградної кісточки, м'ятна, жожоба, мигдальне. Вони добре вбираються, і прискорюють ріст нігтів. Як більш бюджетний варіант - соняшникова або касторову, вони, хоч і надто щільні для нігтів, підійдуть для догляду за руками і кутикулою.

3. Щоб зберегти нігті і запобігти обламування, як би це дивно не звучало, потрібно фарбувати їх лаком.


Тонка плівочка лаку захистить їх від фізичних або хімічних шкідливих факторів. Якщо ви не любите кольорові нігті, або побоюєтеся їдкого лаку, обмежтеся безбарвним покриттям або французьким манікюром, який регулярно оновлюйте.

4. Надайте нігтям форму. Часто дівчата, які відрощують нігті, нехтують їх підпилюванням. А робити це потрібно регулярно, так як натуральні нігті за природою мають неправильну форму, і без цієї процедури будуть виглядати не естетично.

Ну а для того що б надати нігтям ще більше витонченості , рекомендуємо перейти по посилання colorist, тут ви знайдете дуже великий асортимент різних лаків.