У наші сучасні дні практично кожна дівчина і жінка користуються фарбою для волосся. Тому що жінки йдуть на будь-які хитрощі, щоб виглядати непередбачуваною і чарівною. Але навіть найдорожчі фарби негативно відбиваються на здоров'ї волосся. Таким чином, вони стають сухими, тьмяним і млявими.

Професіонал своєї справи за одну хвилину зрозуміє, що відбувається з волоссям і причину їх "захворювання". Тому що не лікуй і не питай, вони все одно потроху втрачають свою структуру. Внаслідок цього величезне число жінок намагаються користуватися натуральними фарбувальними речовинами, такими як - басма, хна і всілякі відвари лікарських трав. Якщо постійно фарбувати волосся цими речовинами, то волосся буде псуватися не так значно, то є ризик "захворюваності" знижується до мінімуму. Зупинимося на негативних і позитивних властивостях хни.

Позитивні властивості хни

Цей натуральний, рослинний і фарбувальний препарат, який виходить з мелених листя хни. Фарбування волосся хною зможе повернути волоссю втрачений раннє блиск, зміцнити коріння, позбутися лупи і призупинити випадання волосся.

Негативні властивості хни

Забарвлювати волосся хною можуть не всі жінки, так як хна після хімічних завивок або фарбування волосся хімічними фарбами раніше може проявитися непередбачувано. Тому ризикувати не варто. Сенс у тому, що у волоссі можуть довго залишатися різні хімічні елементи, які можуть з хною вступити в непередбачувану реакцію, а колір може стати малиновим, сірим або зеленим.

Як змити хну з волосся народними засобами

- Хорошим витягають засобом, який дозволяє змити хну з волосся, є масляна маска, тобто маска з додаванням підігрітих рослинних і оливкових олій. Одним з цих масел необхідно змастити волосся по всій довжині, обмотати голову теплим рушником і залишити на кілька годин. Змити цю маску разом з хною потрібно шампунем для жирного волосся.

- Вам знадобиться сімдесяти відсотковий спирт, яким потрібно змочити волосся і потримати не більше п'яти хвилин.


Слідом, тільки не змиваючи спирт, змастіть волосся яким-небудь маслом для видалення фарби, потім укутайте рушником і тримайте тридцять хвилин. Якщо є можливість, то волосся необхідно час від часу трохи підігрівати гарячим повітрям, тобто феном. Змити цю маску разом з хною потрібно таким же способом, як і попередню маску - шампунем для жирного волосся. Процедуру потрібно повторити не один раз, щоб змити хну з волосся повністю. Спирт допоможе відкрити лусочки волосся, а масло в цей момент буде витягати хну.

- На кілька тонів змити рудий колір від хни допоможе кисла сметана. Її потрібно нанести по всій довжині волосся, не шкодуючи, потім надіти шапочку для басейну і тримати не менше однієї години.

- Господарське мило теж може добре допомогти змити хну з волосся, так як мило є лугом, яка допоможе розкрити лусочки волосся. Спочатку помийте голову милом, а потім нанесіть маску з маслом. Цю процедуру потрібно проводити цілий місяць, щоб повністю змити хну з волосся.

- Маска з дріжджів і кефіру також допомагає змити хну з волосся. Вам знадобиться одна пачка сухих дріжджів і двісті грам свіжого кефіру, перемішайте, потім цю суміш нанесіть на голову і залиште на кілька годин. Ця маска повинна використовуватися не менше двох тижнів, щоб ви помітили позитивний результат і могли змити хну з волосся.

- Вам знадобиться невеликий тазик, який необхідно буде наповнити теплою водою і трьома великими ложками оцту. У цьому теплому розчині волосся потрібно підтримати десять-п'ятнадцять хвилин, після ретельно промити шампунем для жирного волосся і нанести спеціальний зволожуючий бальзам. Завдяки такій процедурі ви зможете змити більшу кількість хни.

- Також неприємний рудий колір хни можна змити за допомогою кави. Вам знадобиться чотири-п'ять столових ложок свіже меленої кави і пару ложок хни. Якщо їх змішати, то колір вашого волосся буде істотно темніше.

Жінки перш, ніж зробити подібний експеримент з хною, подумайте кілька разів, а потім переступайте до дій.