Якщо ви любите гороховий суп, але хочете бачити його більш наваристим, то можна приготувати гороховий суп з реберцями. Для цього можна використовувати копчені свинячі реберця. Крім того, особливістю такого горохового супу стане додавання кореня селери, який додасть йому дещо незвичний смак. Отже, рецепт приготування горохового супу з реберцями.

Основні інгредієнти горохового супу з реберцями

Ось ті продукти, які знадобляться вам для приготування горохового супу з реберцями: приблизно півкілограма копчених свинячих реберець, грам 300 підготовленого гороху, штучок п'ять картоплин, один корінь селери, одна морква, ну і далі все за смаком - петрушка, лавровий лист , чорний мелений перець і сіль.

Приготування горохового супу з реберцями

Отже, насамперед потрібно ще з вечора підготувати горох для супу.


Перебираємо його, заливаємо теплою водою (кип'яченою) і залишаємо на ніч. Далі готуємо свинячі реберця, рубаємо їх на шматочки, заливаємо холодною водою, ставимо на вогонь на 40 хвилинок. Коли бульйон готовий, виймаємо ребра, проціджуємо його і ще раз доводимо до кипіння. Потім проціджуємо горох, залишений у воді з вечора, додаємо його в бульйон. Варимо приблизно годину на слабкому вогні. Періодично необхідно помішувати, щоб горох НЕ пригоряв. Додаємо підсмажену цибулю, моркву і селеру, нарізану картоплю. В кінці додаємо спеції. Гороховий суп з реберцями готовий.