Ви, напевно, вже не раз зустрічали на вулиці дівчат, на ногах яких були смішні і незграбні на перший погляд не те валянки, не те чоботи. Так, ця модна новинка називається ніяк не інакше як "уггі". Крім того, що багато дівчат носять їх з огляду на те, що вони вважаються топовими в цьому сезоні, разом з цим вони ще й зручні, і теплі. Саме те, що потрібно носити в наші російські морози. Ці безформні, але вельми затишні уггі, замінюють сучасним модницям чоботи на не завжди зручних шпильках, а ніжні пастельні тони роблять їх такий собі універсальної взуттям, носити з якою можна практично все підряд. Але все ж з чим можна носити ці півчобітки, які вийшли на наші подіуми і вмить підкорили їх. Про це трохи нижче.

Уггі: родом з Австралії

Те, що уггі являють собою модні і теплі черевики, зрозуміло більшості. Однак що це за дивне слово - "уггі"? Кілька слів з історії появи цих напівчобітків.

Взагалі немає єдиної думки щодо того, де і коли стали носити чобітки, виготовлені з овчини. І все ж імовірно вважається, що вперше носити таке взуття стали саме в Австралії та Новій Зеландії. Спочатку на цій території уггі користувалися чималим попитом у фермерів, а також у сільських жителів ще на початку ХХ століття. Потім вони поширилися і в Китаї, де їх купували для працівників сільського господарства. Також їх носили всі ті люди, яким доводилося працювати в умовах сирого або вологого клімату. Потім уггі поширилися серед лижників, пізніше - серед серферів і плавців, які носили їх виключно для збереження своїх ніг в теплі.

Саме слово "уггі" також не має точного значення. Більшість схиляється до тієї думки, що воно пішло від назви англійського товарного знака - UGG, який був визнаний в США в 70-х роках минулого століття.


Таким чином, уггі стали збірною назвою для будь-яких чобітків або напівчобітків, виготовлених з овчини.

З чим можна носити уггі

Ніхто не сумнівається в тому, що ці забавні півчобітки склали прекрасну альтернативу класичного взуття зі шкіри. Модниці всього світу стали носити ці дивні уггі і на прогулянках, і на зустрічах, і навіть на вихід у світ. Крім того, вони володіють таким важливим для дівчат перевагою, як можливість вибору з величезної безлічі їх кольорів і малюнків.

Мабуть, єдиним табу щодо того, з чим не можна носити уггі, є короткі шорти і літні спідниці. Бажання зірок використовувати ці півчобітки в теплу пору роки не увінчалося успіхом. Насамперед, це пов'язано з тим, що вони, дійсно, дуже теплі, і влітку ноги в них сильно пітніють. Крім того, ваш наряд, що складається з коротких шортиків в поєднанні з уггі, ніхто не оцінить, більше того, порахують вас вельми дивними. Так що краще не ризикувати.

Що стосується всього іншого, то уггі можна носити майже у всьому тим, що вам захочеться одягнути. Найбільш вдалим вважається вибір джинсів, які спокійно заправляються всередину чобітків, що є досить практичним у снігову або сиру погоду. Також уггі можна носити з теплими в'язаними сукнями або спідницями у стилі кежуал. Таке вбрання підійде як для будніх днів, так і для свят. Ще однією перевагою цих черевиків вважається те, що вони відмінно сидять навіть на повній ніжці.

Уггі можна знайти в самій різній забарвленням і стилі. Їх асортимент дуже різноманітний. Довжина уггі теж коливається від коротких моделей до середньої висоти і навіть високих моделей. Овчина, з якої виготовляється ця взуття, фарбується в багато кольору - від більш натуральних до строкатих і яскравих.